Rekomendavimo programa

Dalinimasis - tai rūpinimasis, kuris gali būti ir pelningas!

Kaip viskas veikia?

1
Gaukite savo rekomendacijos kodą

Tam, kad galėtumėte naudotis rekomendavimo programa, turite užsiregistruoti platformoje. Atlikus registraciją, pasidalinkite savo pakvietimo nuoroda arba kodu su norimu pakviesti asmeniu.

2
Pakvieskite draugus

Pakvieskite draugus investuoti į Profitus išsiunčiant pakvietimą el. paštu arba pasidalinant savo unikaliu pakvietimo kodu. Įsitikinkite, kad registracija yra atliekama naudojantis jūsų pakvietimo nuoroda arba registracijos metu yra suvedamas jūsų pakvietimo kodas.

3
Gaukite premijas drauge

Užregistravus naują paskyrą su jūsų pakvietimo nuoroda arba kodu tiek jūs, tiek jūsų draugas gausite premiją! Jūsų pakviestas asmuo gaus 25 eurus savo pirmai investicijai. Projektui, į kurį jūsų pakviestas asmuo atliko investiciją, pilnai susifinansavus, jūs gausite savo apdovanojimą. Platformoje yra taikoma pakopinė apdovanojimų sistema ir jos žingsnius rasite žemiau. Žr. „Ką gausite?“

people communicating

Ką gausite?

Su kiekvienu pakviestu asmeniu gausite premiją, kurią galėsite panaudoti atliekant savo investicijas. Programa yra pakopinė ir kuo daugiau asmenų pakviesite, tuo didesnę premijos sumą sukaupsite ir galėsite panaudoti investuojant. Premijos yra piniginės – o kai pakviesite 10 žmonių, kurių investiciniai projektai bus sėkmingai sufinansuoti, prie piniginės premijos gausite mūsų jums paruoštą dovaną.

1
2
3
4
5

Gaukite 40 eurų premiją prie savo pasirinktos investicijos!

Pakvieskite penktą investuotoją ir gausite +40 eurų pasirinktai investicijai.

6
7
8
9
10
11+

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kas yra rekomendavimo programa?

Rekomendavimo programa suteikia galimybę, jau esamiems Profitus investuotojams, kviečiant draugus dalintis savo patirtimi bei uždirbti dar daugiau. Už sėkmingą rekomendaciją tiek pakviestas draugas, tiek jūs gausite premijas.


2. Kaip veikia rekomendavimo programa?

Rekomendavimo programa veikia pakopų principu. Už kiekvieną sėkmingai pritrauką naują investuotoją gausite piniginę premiją, kurią galėsite panaudoti savo investicijoms. Pakviesti draugus galite pasinaudoję pakvietimo nuoroda arba pasidalinę savo pakvietimo kodu. Kai projektas, į kurį jūsų pakviestas asmuo atliko investiciją, bus pilnai sufinansuotas - piniginė premija bus pridėta prie jūsų paskyros. Pakviestas asmuo gaus 25 eurus savo pasirinktai investicijai. Informaciją apie pakopas ir prizus rasite šioje nuorodoje.


3. Kaip galiu pakviesti draugus?

Pakvieskite draugus investuoti į Profitus išsiunčiant pakvietimą el. paštu arba pasidalinant savo unikaliu pakvietimo kodu. Įsitikinkite, kad registracija yra atliekama naudojantis jūsų pakvietimo nuoroda arba atliekant registraciją yra suvedamas jūsų pakvietimo kodas.


4. Kada gausiu premiją už pakviestą draugą?

Premija jums bus paskiriama tada, kai projektas, į kurį investiciją atliko jūsų paskviestas asmuo, bus pilnai sufinansuotas.


5. Kaip panaudoti gautą premiją?

Panaudoti gautą piniginę premiją galėsite atliekant investicijas platformoje. Atliekant investiciją turėsite pasirinkti kurias premijas norite pridėti prie investicijos ir pasirinktą sumą mes pridėsime prie jūsų investicijos. Susumuotos premijos negali viršyti 50% bendros investicijos sumos.


6. Kodėl negavau premijos?

Jeigu jūsų pakviestas draugas jau buvo užsiregistravęs Profitus platformoje arba registravosi nesinaudodamas pakvietimo nuoroda / nesuvedė rekomendacinio kodo, mes neturime galimybės patikrinti ir patvirtinti jog konkretus asmuo yra pakviestas būtent jūsų. Jeigu sąlygos buvo išpildytos, o projektas į kurį investavo jūsų pakviestas asmuo jau sufinansuotas, tačiau premijos negavote, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]