Investavimo skaičiuoklė

INVESTUOJAMA SUMA

100,00 €500 000,00 €

METINĖ GRĄŽA

6%30%

TERMINAS

3 mėn.36 mėn.

Per mėnesį uždirbsiu

20,00 €

Per metus uždirbsiu

240,00 €

Po 12 mėn. man grąžins

2 240,00 €

Sumokėsiu platformai

0,00 €

%

* Investicijų skaičiuoklė yra preliminari, skirta įvertinti galimą uždarbį iš palūkanų, tačiau neįvertina galimų rizikų.

Ši investavimo skaičiuoklė leis jums sužinoti, kiek jums reikia investuoti, norint uždirbti norimą pinigų sumą. Keisdami investuojamą sumą, metinę grąžą bei terminą, galėsite surasti tinkamiausią strategiją būtent jums. Pasinaudojus šia investicijų skaičiuokle taip pat galėsite sužinoti preliminarią investicijų grąžą, kiek gausite palūkanų iš savo investicijos.

Kaip pradėti investuoti?

1

Išsikelkite investavimo tikslą

Investavimas turėtų prasidėti nuo aiškaus bei konkretaus tikslo, dėl ko norite investuoti bei įdarbinti savo finansus. Tikslai gali būti įvairūs – nuosavas būstas, automobilis, kelionė ar ori senatvė, svarbu, kad jus tai motyvuotų investuoti.

2

Susikurkite paskyrą

Investavimo instrumentų yra įvairių ir kiekvienas iš jų gali vienaip ar kitaip prisidėti prie jūsų investicijų įdarbinimo. Vienas iš šių instrumentų -  sutelktinio finansavimo platformos. Norint pradėti įdarbinti savo lėšas Profitus platformoje - susikurkite savo investuotojo paskyrą, nurodykite savo kontaktus bei susipažinkite su naudojimosi taisyklėmis ir pasitvirtinkite tapatybę. Pradėti investuoti galite vos nuo 100 eurų.

3

Pasirinkite investavimo strategiją

Kiekvienas investuotojas gali turėti skirtingą investavimo strategiją, nes ji priklauso nuo rizikos tolerancijos, tikslo bei periodo, kuriam norima investuoti. Susikurti savo asmeninę strategiją gali padėti investavimo skaičiuoklė, kurioje ne tik galite įsivertinti investicijų grąžą, tačiau tuo pačiu sužinoti, kiek jums reikės turėti finansų investavimui, kad gautumėt reikiama palūkanų kiekį užsibrėžto tikslo pasiekimui. Investicijų skaičiuoklė taip leis sužinoti, kiek palūkanų uždirbsite per mėnesį ir žinosite, kuriam laikotarpiui turite planuoti savo investicijas. Ši investicijos skaičiuoklė, taip pat gali padėti sužinoti į kokius projektus jūs turėtumėte investuoti, kad pasiektumėte išsikeltą tikslą, nes joje galėsite nusistatyti norimą metinių palūkanų normą bei matysite kiek laikotarpio pabaigoje uždirbsite, tad keisdami investavimo trukmę žinosite, kiek turite gauti palūkanų, kad tikslą pasiektumėte laiku.

4

Investuokite

Susikūrus paskyrą iki investavimo lieka tik vienas žingsnis – išsirinkti projektą, kuriam skirsite savo investicijas. Rekomenduojame susipažinti su aktyviais projektais perskaitant projekto aprašymą, rizikas bei įsivertinus savo rizikos toleranciją. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad dažnu atveju galima uždirbti skirtingą dydį metinių palūkanų, nes jos priklauso nuo investuojamos sumos į projektą.

5

Reinvestuokite ir uždirbkite daugiau

Už savo investicijas kartą į ketvirtį gausite palūkas, o investicijos laikotarpio pabaigoje grąžins ir visą sumą. Palūkanas bei pradinę investiciją galėsite persivesti ir panaudoti savo reikmėms arba įdarbinti vėl bei uždirbti dar daugiau, nes reinvestuojant sugrįžusias palūkanas jau galėsite investuoti didesnę sumą pinigų.

12,14 %
38335
180 946 365 €
11 111 718 €

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia grąža yra dažniausia investuojant?

Investicijų grąža priklauso nuo investicijos dydžio, kadangi platformoje investuojant didesnę sumą yra gaunamos didesnės palūkanos. Dažniausiai didesnės palūkanos gaunamos investuojant 500 eurų ir daugiau, tačiau pasitikslinti šią sumą galima atsidarius kiekvieno projekto aprašymą. Platformoje yra skelbiami įvairūs projektai, kurių palūkanos varijuoja nuo 5% iki 14%. O vidutinė metinė grąža siekia daugiau nei 10% metinių palūkanų.


Kaip skiriasi investicijų grąža skirtinguose investavimo tipuose?

Iš esmės grąža tarp skirtingų investavimo tipų nesiskiria, nes projekto palūkanos priklauso nuo kitų faktorių, tokių kaip projekto rizikos reitingas, projekto trukmė ir panašiai.


Kaip apskaičiuojama investicijos grąža?

Investicijos grąža apskaičiuojama atsižvelgiant į projekto fiksuotas metines palūkanas, investicijos trukmę bei investicijų dydį, kadangi platformoje investuojant didesnę pinigų sumą, galima gauti didesnes metines palūkanas. Preliminarias, būsimas palūkanas galite sužinoti investicijų skaičiuoklėje, arba prieš investuojant į pasirinktą projektą.


Ar investavimo skaičiuoklė apskaičiuoja papildomus mokesčius?

Investicijų skaičiuoklė papildomų mokesčių neapskaičiuoja, nes Profitus platformoje papildomų, administracinių mokesčių nėra.