en_US

Susipažinkime!

 

VIKTORIJA VANAGĖ

Įkūrėja ir valdybos pirmininkė 

Beveik dešimt metų dirbdama nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo srityje, Viktorija tiki, kad PROFITUS yra tai, kas gali pakeisti požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą. “Investavimas mums suteikia laisvę, todėl sukūrėme platformą, kuri bus prieinama kiekvienam. Norint valdyti savo pinigus turime juos įdarbinti, dar daugiau, turime daryti tai prasmingai, atsakydami sau į klausimą, kam panaudosime gautas papildomas pajamas, koks investavimo tikslas.”

FORTUNATAS DIRGINČIUS

Direktorius 

Daugiau nei dvidešimties metų Fortunato įgyta vadovavimo patirtis bankinėje veikloje, skatina komandą kurti, inovuoti ir siūlyti geresnes investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaugas.

Guoda Sakalauskienė

Marketingo vadovė 

Ilgametė Guodos patirtis finansiniame sektoriuje prisideda prie PROFITUS atviros bei draugiškos komunikacijos, skaidrios reklamos bei nepriekaištingos reputacijos.

Rokas Lukošius

Investicinių produktų vadovas - analitikas 

Įvairiapusė Roko patirtis ir žinios investavimo, nekilnojamojo turto bei statybos versluose padės objektyviai įvertinti nekilnojamo turto projektus bei pasiūlyti kruopščiai atrinktas investavimo galimybes.

Julija Šlekonytė

Advokatė/teisės konsultantė 

Julijos nuolatinis domėjimasis naujovėmis, patirtis fintech sektoriuje ir atidumas detalėms leis užtikrinti veiklos sklandumą ir atitiktį besikeičiančiam ir dinamiškam finansų rinkos teisiniam reguliavimui.

Kastytis Žuromskas

Pardavimų vadovas 

Aktyvi ir įvairiapusė patirtis B2B, B2C, tarpautinėje nekilnojamojo turto rinkoje, franšizių pardavime ir glaudžiame bendravime su nekilnojamojo turto brokeriais visame pasaulyje leis Kastyčiui pasiūlyti investuotojams aktualiausius produktus.

VIOLETA GEMBICKIENĖ

Buhalterė 

Ilgametė Violetos patirtis investavimo srityje ir finansinių priemonių apskaitoje leis užtikrinti kokybišką ir teisės aktais pagrįstą darbą.

Vytautas Urbonas

Komunikacijos projektų vadovas 

Vytauto nuomone, komunikacijoje už tai, ką sakome, svarbiau tik tai, kaip mus supranta. Tad jo patirtis ir žinios mums padeda ne tik būti išgirstiems, bet ir suprastiems.

BIANKA RYBALTOVIČ

Projekto koordinatorė 

Atsakingosios Biankos „šviežios“ žinios suteikia galimybę ne tik pritaikyti jas praktiškai, bet ir nuolat planuoti, organizuoti ir rūpintis, kad viskas būtų atlikta laiku ir kokybiškai.

Monika Pečiulytė

Biuro administratorė 

Monikos empatija klientams ir patirtis klientų aptarnavimo srityje leis rasti visus atsakymus į klientams kylančius klausimus.

Monika Lenčickaitė

Marketingo projektų koordinatorė 

Monikos patirtis organizuojant verslo sektoriaus renginius suteikia mums galimybę būti matomiems ir išgirstiems tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinėse konferencijose. Ji tiki, kad pirmas įspūdis yra itin paveikus ir jam sukurti mes turime neaprėpiamas galimybes.

Tai gali būti tu!

 

Konsultantai

MINDAUGAS VANAGAS

Konsultantas 

Versliojo Mindaugo septynerių metų patirtis NT vystymo versle ir nuolatinis NT tendencijų stebėjimas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje leidžia Mindaugui konsultuoti Profitus komandą NT ir verslo klausimais.

Valdyba

VIKTORIJA VANAGĖ

Įkūrėja ir valdybos pirmininkė 

ROKAS PEČIULAITIS

Valdybos narys 

Žvilgsnis į PROFITUS

PROFITUS – investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Mes keičiame požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą (NT).

Nuo šiol į NT galima investuoti nuo 50 eur, o pasiskolinti pinigų savo nekilnojamojo turto projektui – daug greičiau ir paprasčiau negu ieškant pinigų banke. Mes suvedame žmones, kurie nori investuoti į NT ir žmones kitoje pusėje, kurie ieško pinigų savo NT idėjai realizuoti.

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga. Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. O dar jeigu NT generuoja nuolatines papildomas pajamas? Geriau būti negali. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

Šiuo metu dėl Centrinių bankų pinigų skatinimo politikos rinkoje susikaupė didelės sumos santaupų: bankuose, kojinėse, nevertinguose indėliuose. Todėl nenuostabu, jeigu žmogus galvoja apie ateitį ir supranta, kad pinigai turi dirbti – sukurti pajamų srautą ateičiai, nori juos investuoti pelningai ir saugiai. PROFITUS – tai galimybė įdarbinti pinigus į nekilnojamąjį turtą ir gauti papildomas pajamas. Ši platforma keičia NT rinkos žaidimo taisykles.

Nekilnojamasis turtas yra laikoma viena saugiausių investicijų, kuri: - yra atspari infliacijai; - sukuria papildomų pajamų srautą; - ir ją galima apčiuopti, nes tai fizinį pavidalą turintis daiktas! PROFITUS – surenka žmonių investicijas ir jomis yra finansuojamas NT projektas. Kad būtų tikrai saugu – investicija apsaugoma NT projekto savininko NT įkeitimu. Ir suteikiame galimybę visa tai padaryti INTERNETU! Niekur nebereikia eiti, štai kur ritasi pasaulis :)

Prisijunk prie mūsų ir kartu keisime požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą!