Registruotis

Susipažinkime!

 

VIKTORIJA VANAGĖ

Įkūrėja ir vadovė 

Beveik dešimt metų dirbdama nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo srityje, Viktorija tiki, kad PROFITUS yra tai, kas gali pakeisti požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą. “Investavimas mums suteikia laisvę, todėl sukūrėme platformą, kuri bus prieinama kiekvienam. Norint valdyti savo pinigus turime juos įdarbinti, dar daugiau, turime daryti tai prasmingai, atsakydami sau į klausimą, kam panaudosime gautas papildomas pajamas, koks investavimo tikslas.”

Aurimas Satkūnas

Pardavimų projektų vadovas 

Aurimas nekilnojamojo turto srityje 8 metus. Jo patirtis, įgauta plėtojant bei pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, leis kūrybiškai bei lanksčiai pažvelgti į kiekvieną situaciją ir surasti tinkamiausią sprendimą.

Mindaugas Šiuika

Pardavimų projektų vadovas  

Mindaugas yra sukaupęs įvairios profesinės patirties, o jo gebėjimas bendrauti su žmonėmis puikiai pasitarnauja pardavimų srityje. Jis nuolat domisi NT naujienomis ir gilina savo žinias, turi reikšmingos patirties dirbant NT konsultantu, tai jam leidžia pasiūlyti kokybiškas paslaugas mūsų klientams.

Tomas Janulevičius

Pardavimų projektų vadovas  

Sukaupęs beveik dvidešimt metų patirties bankinių bei finansinių paslaugų sektoriuje. Savo profesinėje veikloje vadovaujasi profesionalumo ir atvirumo principais. Pasiruošęs rasti optimaliausius sprendimus kiekvienam klientui.

Giedrius Kazlauskas

Pardavimų projektų vadovas  

Tomas Paliulis

Rizikos skyriaus vadovas 

Sukaupta septynerių metų patirtis finansų sektoriuje, apimant tiek didžiuosius Lietuvoje veikiančius bankus, tiek alternatyvaus finansavimo lyderius Baltijos šalyse, leidžia įžvelgti rizikas bei galimybes įvairiose verslo srityse.

Ernesta Lynikė

Nekilnojamo turto analitikė 

Septyneri metai profesinės patirties, iš kurios trys metai NT vertinime ir keturi metai NT projektų vertinime banke. Ernestos patirtis padės Profitus investuotojams pasiūlyti geriausius projektus geriausiomis sąlygomis.

Monika Lenčickaitė

Marketingo vadovė 

Monikos patirtis suteikia mums galimybę būti matomiems ir išgirstiems tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautiniame kontekste. Ji tiki, kad pirmas įspūdis yra itin paveikus ir jam sukurti mes turime neaprėpiamas galimybes.

Renata Medekšienė

Teisininkė 

Sukaupusi ilgametę darbo finansų bei skolinimo sektoriuje patirtį, Renata darbe vadovaujasi keliais esminiais principais: būti teisingu, nuoširdžiu ir ištikimu prieš aplinkinius ir juo labiau prieš patį save. „Keliu sau aukščiausius reikalavimus. Esu iš tų, kuriuos į priekį veda naujovės, man labai svarbu užsibrėžtų tikslų įgyvendinimas.“

Reda Ručinskaitė

Biuro administratorė 

Elena Kasperovič

Vyr. buhalterė 

Buhalterinės apskaitos ir finansų specialistė, turinti ilgametę vyriausiojo buhalterio patirtį įvairiuose verslo segmentuose: bankų, finansinio tarpininkavimo, gamybos ir prekybos sektoriuje. Matematinis išsilavinimas ir loginis mąstymas leidžia Elenai greičiau spręsti apskaitoje iškylančius klausimus.

Monika Stankaitė

Projektų koordinatorė 

Monikos empatija klientams ir patirtis klientų aptarnavimo srityje leis rasti visus atsakymus į klientams kylančius klausimus.

BIANKA RYBALTOVIČ

Projektų vadovė 

Atsakingosios Biankos „šviežios“ žinios suteikia galimybę ne tik pritaikyti jas praktiškai, bet ir nuolat planuoti, organizuoti ir rūpintis, kad viskas būtų atlikta laiku ir kokybiškai.

Dmitrijus Časovnikovas

Programuotojas 

Bruno

Apsaugos departamento vadovas 

Sukaupta ilgametė patirtis privačių asmenų apsaugoje 24/7, garantuoja atsakingą patalpų stebėjimą, neleidžia į biuro patalpas patekti nepastebėtam. Bruno - vienas iš pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos ekspertų. Nuolatinis mokymasis užtikrina greitą reakciją stresinėse situacijose. Bruno išlieka ramus kai komandai to reikia, visada geros nuotaikos ir pasiruošęs jums aprodyti gražiausius pasivaikščiojimo takus.

Tai gali būti tu!

 

Nori prisijungti prie Profitus komandos? Profitus superherojų komanda ieško marketingo projektų koordinatoriaus(ės)!

Valdyba

VIKTORIJA VANAGĖ

Įkūrėja ir valdybos pirmininkė 

MINDAUGAS VANAGAS

Valdybos narys 

Versliojo Mindaugo aštuonerių metų patirtis NT vystymo versle ir nuolatinis NT tendencijų stebėjimas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje leidžia Mindaugui konsultuoti Profitus komandą NT ir verslo klausimais.

Žvilgsnis į PROFITUS

PROFITUS – investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Mes keičiame požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą (NT).

Nuo šiol į NT galima investuoti nuo 100 eur, o pasiskolinti pinigų savo nekilnojamojo turto projektui – daug greičiau ir paprasčiau negu ieškant pinigų banke. Mes suvedame žmones, kurie nori investuoti į NT ir žmones kitoje pusėje, kurie ieško pinigų savo NT idėjai realizuoti.

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga. Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. O dar jeigu NT generuoja nuolatines papildomas pajamas? Geriau būti negali. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

Šiuo metu dėl Centrinių bankų pinigų skatinimo politikos rinkoje susikaupė didelės sumos santaupų: bankuose, kojinėse, nevertinguose indėliuose. Todėl nenuostabu, jeigu žmogus galvoja apie ateitį ir supranta, kad pinigai turi dirbti – sukurti pajamų srautą ateičiai, nori juos investuoti pelningai ir saugiai. PROFITUS – tai galimybė įdarbinti pinigus į nekilnojamąjį turtą ir gauti papildomas pajamas. Ši platforma keičia NT rinkos žaidimo taisykles.

Nekilnojamasis turtas yra laikoma viena saugiausių investicijų, kuri: - yra atspari infliacijai; - sukuria papildomų pajamų srautą; - ir ją galima apčiuopti, nes tai fizinį pavidalą turintis daiktas! PROFITUS – surenka žmonių investicijas ir jomis yra finansuojamas NT projektas. Kad būtų tikrai saugu – investicija apsaugoma NT projekto savininko NT įkeitimu. Ir suteikiame galimybę visa tai padaryti INTERNETU! Niekur nebereikia eiti, štai kur ritasi pasaulis :)

Prisijunk prie mūsų ir kartu keisime požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą!