Grįžti atgal

Profitus news Startavo automatinio investavimo funkcionalumas

2021-05-27 09:00:00

PASIEKIMAI

Startavo automatinio investavimo funkcionalumas

Nuo šiol investuotojai „Profitus“ platformoje į nekilnojamojo turto projektus gali investuoti ir automatiniu būdu. Automatinis investavimas – funkcionalumas, kuris suteikia galimybę investuotojui pasirinkti kriterijus iš anksto ir automatiškai investuoti savo lėšas į visas pasirinktus kriterijus atitinkančias investavimui pateiktas verslo paskolas Profitus platformoje. Kriterijus nustato pats vartotojas, pasirenkant sau priimtiniausias pagrindines projektų sąlygas.

 

Kodėl investuotojams naudinga naudotis automatiniu investavimu?

 

Pagrindiniai auto investavimo privalumai: patogumas ir greitis. Augant investuotojų bendruomenei, šis funkcionalumas užtikrina, kad galėsite investuoti į visus projektus, kurie atitinka jūsų pasirinktas sąlygas.Įprastai verslo paskolos „Profitus“ platformoje finansuojamos per 48 val. Tačiau pasitaiko atvejų, kai verslo paskolai finansavimas sutelkiamas vos per kelioliką minučių.

Automatinio investavimo funkcionalumas suteikia galimybę investuoti nuolat. Grąžintos ankstesnių projektų investicijos bei palūkanos reinvestuojamos vos pasirodžius naujam, pasirinktus kriterijus atitinkančiam, investavimo pasiūlymui. Tad esate užtikrinti jog jūsų investicijos generuoja nuolatines pajamas.

Jūsų pasirinkti automatinio investavimo paskolų kriterijai gali būti redaguojami, o strategija įjungiama ar išjungiama, bet kuriuo metu. Jūs galite kontroliuoti visus automatinio investavimo nustatymus ir galite juos tiksliai sukonfiguruoti pagal savo poreikius. O kiekvieną kartą investavus naudojantis automatinio investavimo funkcija – būsite informuoti atskiru pranešimu, el. paštu.

 

Ką svarbu žinoti prieš investuojant?

 

Minimali automatiniu investavimu investuojama suma yra 100 EUR. O maksimaliai automatiniu būdu investuoti galima iki 100 000 EUR.

Auto investavimo įrankis nedaro įtakos jūsų savarankiškai atliekamoms investicijoms. Svarbu atkreipti dėmesį, jog investavus į tą patį projektą automatinio investavimo būdu ir savarankiškai – investicijos nebus sumuojamos.

Automatinio investavimo nustatymus: kriterijus bei sąskaitą, galite redaguoti bei išjungti/įjungti bet kuriuo metu. Tai galite atlikti savo paskyroje, pasirinkę skiltį „Automatinis investavimas“.

Naudojantis automatiniu investavimu, visuose etapinio finansavimo projektuose, paskolos ir įkeičiamo turto vertės santykiui (LTV) nustatyti naudojamas maksimalus visos finansuojamos verslo paskolos LTV rodiklis. 

Jeigu Jūs gaunate pranešimą „Automatinis Investavimas – laikinai neaktyvus“, tai reiškia, kad Jūsų sąskaitojeyra nepakankamai lėšų, kad būtų galima investuoti. Automatinio Investavimo funkcija lieka aktyvi, tačiau laikinai neinvestuoja į naujas paskolas. Investavimas į naujas paskolas bus vykdomas jums papildžius sąskaitą arba grįžus lėšoms iš ankstesnių jūsų finansuotų projektų.

 

Norėdami pradėti naudotis automatiniu investavimu, atlikite kelis žingsnius

 

  1. Norėdami pradėti, turite sutikti su Automatinio Investavimo sąlygomis. Atidžiai perskaitykite automatinio investavimo sąlygas ir patvirtinkite tai, pažymėdami varnelę.
  2. Pasirinkite norimus kriterijus: Nustatykite sumą, kurią norite investuoti į kiekvieną atitinkantį jūsų kriterijus projektą; Pasirinkite į kokio reitingo (rizikos lygio) projektus norite investuoti automatiniu būdu; Nustatykite maksimalų paskolos ir įkeičiamo turto vertės santykį (LTV); Nustatykite paskolų, kurias norite finansuoti, grąžinimo laikotarpį; Nurodykite minimalią metinių palūkanų normą. Automatinio investavimo būdu nebus finansuojami projektai su mažesnėmis nei jūsų nurodytos metinėmis palūkanomis.
  3. Suteikite leidimą automatiniam lėšų nuskaitymui. Suteikus šį leidimą ir sistemoje atsiradus naujam projektui, sistema pagal jūsų pasirinktus kriterijus investuos automatiškai. Leidimas galios tol, kol bus pasiektas limitas arba nuspręsite išjungti šį leidimą savarankiškai.
  4. Norėdami aktyvuoti savo sukurtą automatinio investavimo strategiją, paspauskite mygtuką „Aktyvuoti“. Apačioje matysite statistiką, kiek jūsų kriterijus atitinkančių verslo paskolų įpratsai finansuojama, kokia numatoma tinkamų paskolų apimtis kitą mėnesį ir kiek tikėtina investuoti kitą mėnesį.

Jei turite klausimų – kreipkitės į mus [email protected] arba pokalbių lange „messenger“. Pelningų investavimo akimirkų!

 

Profitus komanda,

www.profitus.lt