Grįžti atgal

Profitus news Rugpjūčio mėnesio rezultatai

2023-09-15 13:30:00

PASIEKIMAI

Rugpjūčio mėnesio rezultatai

Investuotojai, 

Norime su jumis pasidalinti Rugpjūčio mėnesio rezultatais - per šį mėnesį Profitus investuotojų bendruomenė sufinansavo 33 projektus (verslo finansavimas, NT projektai, refinansavimas ir kt.) už daugiau nei 5.9 milijonus eurų, o investuotojams išmokėjome net 276 904 Eur. palūkanų.

Šį mėnesį taip pat startavome su nauja Profitus rekomendavimo programa, kuri mūsų investuotojams leis uždirbti daugiau, dalinantis savo patirtimi apie Profitus su savo pažįstamais. Už sėkmingą rekomendaciją tiek pakviestas draugas, tiek jūs gausite premijas. Jau spėjome pastebėti, kad ši programa patinka mūsų investuotojams ir ja aktyviai naudojasi, tiek investuotojai, kviesdami savo draugus, tiek ir pakviestieji. Pastarieji pasinaudoję premija investuoja į savo pirmuosius projektus, tad džiaugiamės, kad Profitus bendruomenės gretos auga ir vis daugiau žmonių susidomi tiek investavimu, tiek ir sutelktinio finansavimo platforma. Jeigu dar nespėjote susipažinti bei pasinaudoti rekomendavimo programa - tai padaryti galite čia.

Dar vienas pasiekimas visai Profitus komandai bei investuotojų bendruomenei - rugpjūčio pradžioje startavome su pirmuoju projektu Estijoje „Savioja 5a, Tartu"! Atidaryta nauja rinka investuotojams padidins projektų pasirinkimo galimybę, tad bus galima dar labiau diversifikuoti (išskaidyti) savo investicijas, savo krepšelyje turint projektus ne tik Lietuvoje, Latvijoje bei Ispanijoje, bet jau ir Estijoje!

 

Kviečiame susipažinti su Rugpjūčio mėnesio rezultatais!

 

Rugpjūčio mėnesis

Sutelkta pinigų suma

5 920 568 Eur.

Sutelktų projektų skaičius

33

Išmokėtos palūkanos

276 904 Eur.

 

Galime pastebėti, kad nuolatos didėja vidutinė suma finansuojamiems projektams - nors atskirų projektų yra sufinansuojama mažiau, tačiau renkama suma didėja, tą lemia augantis komercinių bei didesnių projektų susidomėjimas mūsų platforma, tad Profitus investuotojai vis dažniau gali pasirinkti į kokios paskirties projektus investuoti, kas leidžia diversifikuoti savo investicijas. Taip pat džiaugiamės, kad investuotojams išmokamų palūkanų suma kiekvieną mėnesį taip pat auga. Per rugpjūčio mėnesį investuotojai uždirbo 276 904 Eur., o tai 7,85 % daugiau nei praeitą mėnesį. Taip pat džiugina tai, kad didėja investuotojų aktyvaus investicijų portfelio dydis - lyginant su praeitu mėnesiu, stebime 11,94% padidėjimą.

 

 

Bendra statistika

2023 08

Sutelktų paskolų suma

 125.16 M. Eur.

Aktyvus paskolų portfelis

 46.34 M. Eur. 

Grąžinta paskolų dalis

78.82 M. Eur.

Vėluojančių paskolų procentas

1,82 % 

Išieškoma

1,12 % 

Vidutinis įkeičiamo NT turto santykis (LTV)

 64.69%

Sutelktų projektų skaičius

1027 

Mūsų bendruomenė

33 538 registruoti vartotojai 

Išmokėtų palūkanų skaičius

7 077 408 Eur. 

Vidutinės palūkanos

 10,34 %

Aktyvių investuotojų skaičius

 8239

Vidutinė projektui finansuota suma

175 609 Eur.

 

  Paskolos pagal rizikos reitingą

Profitus platformoje iš viso turime 10 skirtingų rizikos reitingų - nuo A+ iki D. Šie reitingai platformoje pasiskirstę atitinkamai: A+, A, A- sudaro 10.07%, projektai su B+, B, B- reitingu sudaro 57,65% taip pat turime ir C+, C, C- reitingo projektų, kurie sudaro  30,81%, o mažiausiai turime D reitingo projektų, kurie sudaro mažiausią dalį, vos 1,47%.

 

Klientų atsiliepimai

   

Visuomet džiaugiamės gaudami klientų atsiliepimus, nes jūsų suteiktas grįžtamasis ryšys padeda mums tobulinti mūsų teikiamas paslaugas bei procesus, tad esame dėkingi visiems, kurie paliko atsiliepimą ir įvertino mūsų paslaugas. O jeigu to dar nepadarėte, tai padaryti galite Trustpilot platformoje. Džiaugiamės, kad investuotojai vertina mūsų komunikaciją bei klientų aptarnavimą, nes labai stengiamės, kad jūsų investavimo kelionė, kartu su mumis, būtų kuo malonesnė ir sklandesnė.

PROFITUS GYVAI: IŠIEŠKOJIMŲ PROCESAS

Iš renginių pusės galime pasidžiaugti Profitus gyvai renginiu, kuris susilaukė rekordinio jūsų susidomėjimo - tiesioginę transliaciją žiūrėjo net 240 dalyvių! 

Transliacijos metu:
👉 Paaiškinome bei priminėme, kaip vyksta išieškojimo procesas;
👉 Pasidalinome naujausiais išieškojimų pavyzdžiais bei rezultatais;
👉 Atsakėme į visus Jums rūpimus klausimus.
 
Jeigu praleidote šio renginio tiesioginę transliaciją, ją galite peržiūrėti Profitus Facebook paskyroje, arba paspaudę čia.
 
 

Džiaugiamės rugpjūčio mėnesio rezultatais ir dėkojame jums, kad esate Profitus bendruomenės dalimi ir tikime bei siekiame, kad kito mėnesio rezultatai būtų dar geresni!

 

Sėkmingų investicijų!

Profitus komanda

Investavimas visuomet yra susijęs su rizika prarasti dalį ar visą investiciją. Rekomenduojame investuoti atsakingai ir investicijas išskaidyti.