Grįžti atgal

Profitus news Profitus investuotojai gali parduoti investicijas antrinėje rinkoje

2021-10-21 10:30:00

INVESTAVIMAS

Profitus investuotojai gali parduoti investicijas antrinėje rinkoje

Sutelktinio finansavimo platformoje „Profitus“ startavo antrinė rinka. Antrinės rinkos funkcionalumas suteikia galimybę parduoti investicijas, perleidžiant reikalavimo teises kitiems investuotojams, kol investicinis projektas nėra užbaigtas. Tokiu būdu išgryninant savo investicinį portfelį anksčiau laiko. Taip pat galima įsigyti kitų investuotojų perleidžiamas reikalavimo teises (parduodamas investicijas).

Antrine rinka gali naudotis visi „Profitus“ platformoje užsiregistravę vartotojai. Investuotojai, turintys aktyvių investicijų gali naudotis visais antrinės rinkos privalumais be jokių papildomų žingsnių. Tiems, kurie dar tik užsiregistravo ir nespėjo investuoti, norint įsigyti kito investuotojo perleidžiamas reikalavimo teises (parduodamas investicijas), reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Patvirtinkite tapatybę. Atlikite tapatybės patvirtinimą per Ondato sistemą (investavimas iš pagrindinių bankų) arba Paysera (investavimas iš Paysera sąskaitos). Pasipildykite sąskaitą norima pinigų suma.
  2. Užpildykite investuotojo klausimyną. Kiekvienas investuotojas turi atlikti investuotojo žinių patikrinimą, tam, kad galėtų įsivertinti savo investavimo žinias ir susijusių rizikų supratimą.
  3. Investuokite! Pirkite! Parduokite! Kartą į ketvirtį projekto savininkas mokės Jums palūkanas, o investicijos laikotarpio pabaigoje - grąžins visą investiciją. Gautą sumą galėsite vėl investuoti ir uždirbti dar daugiau pinigų!

Tai dar vienas sėkmingas technologinis žingsnis „Profitus“ paslaugų tobulinime. Kviečiame susipažinti su antrinės rinkos pasiūlymais jau dabar!