Grįžti atgal

Profitus news Pagalbai medikams pasitelktas sutelktinis finansavimas

2020-04-06 07:30:00

PASIEKIMAI

Pagalbai medikams pasitelktas sutelktinis finansavimas

Atsižvelgdami į COVID-19 viruso situaciją šalyje, bei medikų pagalbos prašymus, sutelktinio finansavimo platforma Profitus prisijungė prie Go Vilnius ir Vilniaus savivaldybės prašymo padėti medikams ir aprūpinti gydymo įstaigas reikiamomis apsaugos priemonėmis. Lėšos šiam tikslui pradėtos rinkti per sutelktinio finansavimo platformą (profitus.lt).

Profitus įkūrėja Viktorija Vanagė pasakoja, kad skirti paramą Vilniaus miesto savivaldybės gydymo įstaigoms galima vos nuo 5 EUR, o visus transakcijų, pinigų pervedimų mokesčius padengs pati platforma, tad visos žmonių aukos bus tikslingai skirtos medikų apsaugos priemonėms įsigyti.

„Matome situaciją šalyje ir matome, kad medikams reikia pagalbos, tad pradėjome partnerystę su Vilniaus savivaldybe, Go Vilnius. Sostinė šiuo metu susiduria su didžiausiu COVID-19 iššūkiu, tad šios socialinės paramos tikslas - padėti Vilniui išspręsti vieną svarbiausių klausimų šiuo metu: aprūpinti Vilniaus miesto savivaldybės gydymo įstaigas trūkstamu inventoriumi bei asmeninės apsaugos priemonėmis, reikalingomis kovoje su COVID-19 virusu. Kiekvienas, prisidėjęs prie kvietimo paaukoti, prisidės prie šios problemos sprendimo“, – sako V. Vanagė.

Go Vilnius direktorė Inga Romanovskienė, tai pat ragina prisijungti bei džiaugiasi verslo susitelkimu tokiu svarbiu visiems laikotarpiu.

„Džiaugiamės verslo susitelkimu šiuo visiems sunkiu laikotarpiu. Tokios iniciatyvos labai svarbios, kad taip reikalingos apsaugos priemonės ar būtina medicininė įranga medikus pasiektų kuo greičiau“, – sako Go Vilnius direktorė.

Idėja atkeliavo iš kolektyvo

Profitus vadovė teigia, kad  mintis apie paramos telkimą per platformą kilo iš komandos narių. Lietuviškam startuoliui tai pirmasis socialinis paramos projektas platformoje. Iki šiol visi platformoje paskelbti projektai buvo su tikslu investuojant gauti finansinę grąžą ir sutelkti pinigus verslams

„Idėja apie socialinį pinigų telkimą paramai medikams kilo iš pačios Profitus komandos. Juk sutelktinis finansavimas nėra tik būdas užsidirbti pinigų, bet ir puiki galimybė suvienyti, burti bendruomenes socialinei paramai. Sutelktinis finansavimas pirmiausiai ir atsirado kaip paramos būdas, o dabar turėdami Profitus platformą galime technologijų pagalba lengvai, greitai ir skaidriai prisidėti prie paramos fronto linijoje prieš virusą kovojantiems medikams“, – teigia V. Vanagė.

Sutelktinio finansavimo platformos įkūrėja kartu su Vilniaus savivaldybe ragina prisijungti visus, ne tik paprastus žmones, tačiau ir verslus, nekilnojamojo turto plėtotojus. Paremti galima vos nuo 5 EUR. Veikdami kartu greičiau galime laimėti kovą prieš šį COVID-19 virusą. Pats laikas susivienyti!

Daugiau apie paramą medikams: www.profitus.lt ir Go Vilnius svetainėje.