Grįžti atgal

Profitus news Interviu su Denny iš re:think P2P

2023-05-22 12:00:00

INVESTAVIMAS

Interviu su Denny iš re:think P2P

Nuolat bendraujame su turinio kūrėjais ir apžvalgininkais, kurie analizuoja ir lygina sutelktinio finansavimo platformas ir padeda investuotojams ne tik išvengti aferų ir neskaidrių platformų, bet ir pasirinkti geriausiai įvertintas bei geriausias sąlygas siūlančias platformas. Vienas iš tokių apžvalgininkų yra Denny, kuriam priklauso re:think P2P. Kviečiame susipažinti su Denny ir jo veikla.

Kodėl užsiimate šia veikla? Kas jus motyvuoja tai daryti?

2018 m. supratau, kad finansinis švietimas yra pagrindinis ramstis norint gyventi savarankiškesnį gyvenimą. Šiuo metu aš jau investuoju į įvairias turto klases, naudodamasis daugelio kitų tinklaraštininkų žiniomis ir patirtimi.

Norėdamas pats kaip nors prisidėti, nuodugniau tyrinėjau įvairias P2P platformas ir visą rinką, nes maniau, kad apie šį investavimo būdą buvo nepakankamai informacijos, o kartais net ir iš dalies klaidinančios. Taip 2018 metų pabaigoje gimė mano tinklaraštis rethink-p2p.de.

Trumpai papasakokite apie re:think P2P, kuo jis išskirtinis ir ką jame gali rasti investuotojai?

Re:think P2P – tai investuotojų švietimas apie riziką ir galimybes investuojant į P2P, kad jie galėtų priimti geresnius investavimo sprendimus. Kad tai pasiekčiau, stengiuosi kuo geriau įsigilinti į skirtingas platformas, rašyti apžvalgas, lyginti platformas tarpusavyje, taip pat stebėti bendras rinkos tendencijas ir pokyčius.

Papasakok šiek tiek apie save. Kokia jūsų patirtis investuojant?

Nuo tada, kai pradėjau pats užsidirbti, domėjausi pinigų valdymu. Tai buvo dar 2013 m., kai baigiau universitetą. Nuo tada aš visada stengiuosi būti atviras, kai kalbama apie naujas investicines priemones, bet man reikia turėti bendrą supratimą apie jas. Kitu atveju nuleidžiu rankas. Štai kodėl mano investicijų portfelis susideda tik iš trijų pagrindinių ramsčių: nekilnojamojo turto, ETF ir P2P.

Peržiūrėkite Profitus apžvalgą, kurią parašė Denny, čia: https://rethink-p2p.de/en/profitus-review/