Investavimas į paskolas

Investuokite į verslo paskolas, kurios yra užtikrintos nekilnojamuoju turtu jau šiandien! Užeikite ir išsirinkite geriausią pasiūlymą.

Investuokite į verslo paskolas užtikrintas NT

Investuojant į verslo paskolas sutelktos lėšos skiriamos kasdienėms verslo išlaidoms ir veiklai, verslo plėtrai, įrangai ar prekėms įsigyti arba turimiems įsipareigojimams padengti, pvz., mokesčiams. Verslo paskola taip pat gali būti naudojama refinansuojant projektą. Visais atvejais, kaip garantija, investuotojams įkeičiamas nekilnojamasis turtas.

Aktyvūs investavimo pasiūlymai

Kaip pradėti investuoti į paskolas?

1

Susikurkite paskyrą.

Susikurkite savo investuotojo paskyrą PROFITUS platformoje. Nurodykite savo kontaktus bei susipažinkite su naudojimosi taisyklėmis. Užtruksite vos kelias minutes!

2

Patvirtinkite tapatybę.

Atlikite tapatybės patvirtinimą per Ondato sistemą. Pasipildykite sąskaitą ir pasiruoškite investavimui. Pradėti galite vos nuo 100 eurų.

3

Investuokite.

Susipažinkite su aktyviomis investicijomis, išsirinkite Jums priimtiniausią projektą ir investuokite. Šį veiksmą atliksite tik vieno mygtuko paspaudimu. Susipažinkite su galimomis investavimo galimybėmis ir rizikomis.

4

Uždirbkite daugiau!

Kartą į ketvirtį projekto savininkas mokės Jums palūkanas, o investicijos laikotarpio pabaigoje - grąžins visą investiciją. Gautą sumą galėsite vėl investuoti ir uždirbti dar daugiau pinigų!

Kuo investavimas į paskolas gali būti naudingas?

  • Dėl mažos pradinės investicijos. Galima investuoti nuo 100 eurų, tai privalumas tiems, kurie dar tik pradeda investuoti ir nori iš pradžių investuoti mažesnėmis sumomis;
  • Dėl diversifikavimo. Profitus platformoje per mėnesį finansuojame daugiau nei 30 paskolų, tad kiekvienas gali pasirinkti į kurias paskolas nori investuoti ir taip gali išskaidyti savo investicijas;
  • Leidžia investuoti į išskirtinius projektus. Sutelktinio finansavimo platformos suteikia galimybę investuotojams investuoti į išskirtinius projektus į kuriuos įprastai investuoja bankai, instituciniai investuotojai bei asmenys, kurie gali vienu kartu investuoti didesnes sumas - 100 tūkst. ir daugiau. Investavimas į paskolas per sutelktinio finansavimo platformą į tokius projektus leidžia investuoti mažesnėmis sumomis, kartu su patyrusiais investuotojais;
  • Dėl savo paprastumo. Pradėti investuoti į paskolas per sutelktinio finansavimo platformas yra labai paprasta. Susikurti savo paskyra užtrunka apie 5 minutes, o investuoti užtrunka akimirką. Daugiau laiko gali užtrukti tik projekto pasirinkimas, norint jį atidžiau išnagrinėti.
  • Dėl savo grąžos. Investuojant į paskolas per sutelktinio finansavimo platformas galima uždirbti nuo 6 iki 15% metinių palūkanų.
  • Dėl saugumo. Investuojant į paskolas per Profitus platformą investuotojams, kaip užtikrinimo priemonė yra įkeičiamas vystytojo nekilnojamas turtas, kuris projekto nesėkmės atveju būtų parduodamas ir iš gautų lėšų įvykdomas investicijų grąžinimas investuotojams.
  • Dėl investuotojų bendruomenės. Investuojant į paskolas per Profitus jūs prisijungiate prie investuotojų bendruomenės, tad galėsite ne tik užmegsti naudingų pažinčių, tačiau ir gilinti savo žinias renginių ir susitikimų metu.
  • Dėl pasyvių pajamų gavimo. Investuojant į paskolas per platformą už jus visą darbą atlieka Profitus komanda, kuri analizuoja, įvertina bei atrenka projektus, kuriuos skelbia platformoje, bendrauja su vystytoju, o investicijos nesėkmės atveju administruoja išieškojimo procesą. Platformoje dirba patyrę savo srities specialistai, kurie užtikrina, kad investavimas būtų sklandus ir nekeltų papildomų rūpesčių.