Nekilnojamojo turto nuomos projektai

Investuokite į verslo paskolas, kurios yra užtikrintos nekilnojamuoju turtu jau šiandien! Užeikite ir išsirinkite geriausią pasiūlymą.

Investuokite į NT nuomos projektų finansavimą

NT nuomos projektuose pritrauktas finansavimas skiriamas NT įsigijimui ar įrengimui su tikslu patalpas išnuomoti. Iš nuomos nuolat generuojamos pajamos, kuriomis dengiamos paskolos išlaidos - t.y. išmokamos palūkanos investuotojams.

Aktyvūs investavimo pasiūlymai

Kaip pradėti investuoti?

1

Susikurkite paskyrą.

Susikurkite savo investuotojo paskyrą PROFITUS platformoje. Nurodykite savo kontaktus bei susipažinkite su naudojimosi taisyklėmis. Užtruksite vos kelias minutes!

2

Patvirtinkite tapatybę.

Atlikite tapatybės patvirtinimą per Ondato sistemą. Pasipildykite sąskaitą ir pasiruoškite investavimui. Pradėti galite vos nuo 100 eurų.

3

Investuokite.

Susipažinkite su aktyviomis investicijomis, išsirinkite Jums priimtiniausią projektą ir investuokite. Šį veiksmą atliksite tik vieno mygtuko paspaudimu. Susipažinkite su galimomis investavimo galimybėmis ir rizikomis.

4

Uždirbkite daugiau!

Kartą į ketvirtį projekto savininkas mokės Jums palūkanas, o investicijos laikotarpio pabaigoje - grąžins visą investiciją. Gautą sumą galėsite vėl investuoti ir uždirbti dar daugiau pinigų!