Nekilnojamojo turto vystymo projektai

Investuokite į verslo paskolas, kurios yra užtikrintos nekilnojamuoju turtu jau šiandien! Užeikite ir išsirinkite geriausią pasiūlymą.

Investuokite į nekilnojamojo turto vystymo projektus

Investuojant į NT vystymo paskolas lėšos yra skiriamos įkeičiamo NT plėtrai, nuo statybų iki žemės kasimo darbų ar vietovės infrastruktūros plėtros, pavyzdžiui, komunalinių paslaugų įrengimui ar kelių tiesimui. Investuotos lėšos paprastai skiriamos gyvenamosios ar komercinės paskirties pastatų statybai, rekonstrukcijai.

Aktyvūs investavimo pasiūlymai

Kaip pradėti investuoti?

1

Susikurkite paskyrą.

Susikurkite savo investuotojo paskyrą PROFITUS platformoje. Nurodykite savo kontaktus bei susipažinkite su naudojimosi taisyklėmis. Užtruksite vos kelias minutes!

2

Patvirtinkite tapatybę.

Atlikite tapatybės patvirtinimą per Ondato sistemą. Pasipildykite sąskaitą ir pasiruoškite investavimui. Pradėti galite vos nuo 100 eurų.

3

Investuokite.

Susipažinkite su aktyviomis investicijomis, išsirinkite Jums priimtiniausią projektą ir investuokite. Šį veiksmą atliksite tik vieno mygtuko paspaudimu. Susipažinkite su galimomis investavimo galimybėmis ir rizikomis.

4

Uždirbkite daugiau!

Kartą į ketvirtį projekto savininkas mokės Jums palūkanas, o investicijos laikotarpio pabaigoje - grąžins visą investiciją. Gautą sumą galėsite vėl investuoti ir uždirbti dar daugiau pinigų!