Mes keičiame požiūrį į investavimą.

Investavimas užtikrintas nekilnojamuoju turtu. Mes suteikiame galimybę investuoti į nekilnojamojo turto paskolas nuo 100 EUR bei finansuoti verslo idėjas iki 5 mln. eurų.

planets
12,14 %
38338
180 957 414 €
11 111 718 €

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, indėlių palūkanos žemos, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga.

Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT užtikrintas paskolas, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

Mūsų komanda

VIKTORIJA

VIKTORIJA

ČIJUNSKYTĖ

Įkūrėja ir vadovė

linkedin
LINA

LINA

MASKOLIŪNĖ

Verslo plėtros vadovė

linkedin
DARIUS

DARIUS

MORKŪNAS

Baltijos regiono pardavimų vadovas

linkedin
MONIKA

MONIKA

LENČICKAITĖ

Marketingo vadovė

linkedin
BIANKA

BIANKA

SEMAŠKĖ

IT vadovė

linkedin
AURIMAS

AURIMAS

SATKŪNAS

Ryšių su investuotojais vadovas

linkedin
JUSTINA

JUSTINA

VARNELĖ

Vyr. finansininkė

linkedin
JUSTAS

JUSTAS

PALIUKĖNAS

Klientų aptarnavimo vadovas

linkedin
JŪRATĖ

JŪRATĖ

KŪGYTĖ

Teisės vadovė

linkedin
KĘSTUTIS

KĘSTUTIS

VILIMAS

Kreditų rizikos vadovas

linkedin

Norite prisijungti prie Profitus komandos?

Mūsų sparčiai auganti superherojų komanda kelia sau itin ambicingus, kartais net kosminius tikslus. Vos tik pasiekiame vieną, planuojame kitą, tad mūsų komandoje labai vertinami energija, lankstumas ir greitis.

Tikime, kad sutelktinio finansavimo rinka sparčiai augs tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje, o mes išlaikydami savo aiškią kryptį (NT) turėsime didžiausią patirtį ir užtikrinsime sėkmingą investavimo bei NT projektų finansavimo veiklą.

our team

Darbo skelbimai

Kredito paraiškų specialistas (-ė)

Pardavimų projektų vadovas (-ė)

Čia gali būti Tu!