Mes keičiame požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą

Investavimas užtikrintas nekilnojamuoju turtu. Mes suteikiame galimybę investuoti į nekilnojamojo turto paskolas nuo 100 EUR bei finansuoti verslo idėjas iki 5 mln. eurų.

planets
12,14 %
33801
130 683 310 €
7 181 209 €

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga.

Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT užtikrintas paskolas, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

Mūsų komanda

VIKTORIJA

VIKTORIJA

ČIJUNSKYTĖ

Įkūrėja ir vadovė

linkedin
ŠARŪNAS

ŠARŪNAS

MILIŠAUSKAS

Teisės skyriaus vadovas

linkedin
LINA

LINA

MASKOLIŪNĖ

Verslo plėtros vadovė

linkedin
AGNĖ

AGNĖ

DAUKŠIENĖ

Kapitalo rinkų plėtros vadovė

linkedin
MONIKA

MONIKA

LENČICKAITĖ

Marketingo vadovė

linkedin
BIANKA

BIANKA

SEMAŠKĖ

IT vadovė

linkedin
AURIMAS

AURIMAS

SATKŪNAS

Ryšių su investuotojais vadovas

linkedin

Norite prisijungti prie Profitus komandos?

Mūsų sparčiai auganti superherojų komanda kelia sau itin ambicingus, kartais net kosminius tikslus. Vos tik pasiekiame vieną, planuojame kitą, tad mūsų komandoje labai vertinami energija, lankstumas ir greitis.

Tikime, kad sutelktinio finansavimo rinka sparčiai augs tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje, o mes išlaikydami savo aiškią kryptį (NT) turėsime didžiausią patirtį ir užtikrinsime sėkmingą investavimo bei NT projektų finansavimo veiklą.

our team

Darbo skelbimai

Vyr. Teisininkas (-ė)

Pardavimų projektų vadovas (-ė) (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)

Projektų paruošimo koordinatorius

Čia gali būti Tu!