Registruotis

Susipažinkime!

 

Audrius Grinys

IT vadovas 

Ilgametė Audriaus patirtis IT srityje padeda plėtoti mūsų platformą pritaikant inovatyviausius technologinius sprendimus.

Aurimas Satkūnas

Pardavimų vadybininkas 

Aurimas nekilnojamojo turto srityje 8 metus. Jo patirtis, įgauta plėtojant bei pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, leis kūrybiškai bei lanksčiai pažvelgti į kiekvieną situaciją ir surasti tinkamiausią sprendimą.

BIANKA RYBALTOVIČ

Projektų vadovė 

Atsakingosios Biankos „šviežios“ žinios suteikia galimybę ne tik pritaikyti jas praktiškai, bet ir nuolat planuoti, organizuoti ir rūpintis, kad viskas būtų atlikta laiku ir kokybiškai.

Dmitrijus Časovnikovas

Programuotojas 

Edmundas Bagušauskas

Programuotojas  

Edmundo nuolatinis domėjimasis naujausiais technologiniais sprendimais bei patirtis kuriant programinę įrangą bankiniam ir viešąjam sektoriui, padės tobulinti „Profitus“ platformą .

Egidijus Sys

Marketingo vadovas 

10-ties metų patirtis rinkodaros srityje. Nuo naujų produktų kūrimo ir įvedimo į rinką iki esamų produktų palaikymo bei atnaujinimo. Ši patirtis suteiks galimybę auginti Profitus prekinį ženklą Lietuvos ir užsienio rinkose.

Jonas Kimontas

Vykdantysis direktorius 

Julija Šlekonytė

Advokatė/teisės konsultantė 

Julijos nuolatinis domėjimasis naujovėmis, patirtis fintech sektoriuje ir atidumas detalėms leis užtikrinti veiklos sklandumą ir atitiktį besikeičiančiam ir dinamiškam finansų rinkos teisiniam reguliavimui.

Kastytis Žuromskas

Pardavimų vadovas 

Aktyvi ir įvairiapusė patirtis B2B, B2C, tarpautinėje nekilnojamojo turto rinkoje, franšizių pardavime ir glaudžiame bendravime su nekilnojamojo turto brokeriais visame pasaulyje leis Kastyčiui pasiūlyti investuotojams aktualiausius produktus.

Monika Lenčickaitė

Marketingo projektų koordinatorė 

Monikos patirtis organizuojant verslo sektoriaus renginius suteikia mums galimybę būti matomiems ir išgirstiems tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinėse konferencijose. Ji tiki, kad pirmas įspūdis yra itin paveikus ir jam sukurti mes turime neaprėpiamas galimybes.

Monika Pečiulytė

Biuro administratorė 

Monikos empatija klientams ir patirtis klientų aptarnavimo srityje leis rasti visus atsakymus į klientams kylančius klausimus.

Robertas Strunkis

Analitikas 

Nekilnojamojo turto srities studijos ir 5 metų praktinė analitinė patirtis dirbant su vienu didžiausių nekilnojamojo turto portfelių Lietuvoje. Analizuoti ir vertinti nekilnojamojo turto objektai išsidėstę visoje Lietuvoje – verslo centrai, prekybos centrai, butai ir gyvenamieji namai, gamybinės patalpos, įvairios paskirties žemės sklypai ir nebaigti statyti pastatai.

Tomas Paliulis

Finansų analitikas 

Sukaupta septynerių metų patirtis finansų sektoriuje, apimant tiek didžiuosius Lietuvoje veikiančius bankus, tiek alternatyvaus finansavimo lyderius Baltijos šalyse, leidžia įžvelgti rizikas bei galimybes įvairiose verslo srityse.

VIOLETA GEMBICKIENĖ

Buhalterė 

Ilgametė Violetos patirtis investavimo srityje ir finansinių priemonių apskaitoje leis užtikrinti kokybišką ir teisės aktais pagrįstą darbą.

Vytautas Urbonas

Komunikacijos projektų vadovas 

Vytauto nuomone, komunikacijoje už tai, ką sakome, svarbiau tik tai, kaip mus supranta. Tad jo patirtis ir žinios mums padeda ne tik būti išgirstiems, bet ir suprastiems.

VIKTORIJA VANAGĖ

Įkūrėja ir vadovė 

Beveik dešimt metų dirbdama nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo srityje, Viktorija tiki, kad PROFITUS yra tai, kas gali pakeisti požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą. “Investavimas mums suteikia laisvę, todėl sukūrėme platformą, kuri bus prieinama kiekvienam. Norint valdyti savo pinigus turime juos įdarbinti, dar daugiau, turime daryti tai prasmingai, atsakydami sau į klausimą, kam panaudosime gautas papildomas pajamas, koks investavimo tikslas.”

Tai gali būti tu!

 

Šiuo metu laisvos pozicijos: Finansų kontrolierius, Nekilnojamojo turto analitikas, Pardavimų vadybininkas (investuotojams). Nori tapti mūsų komandos nariu? Laukiame Tavo gyvenimo aprašymo!

Konsultantai

Algirdas Zakarauskas

Plėtros vadovas 

Fortunatas Dirginčius

Konsultantas 

Rokas Lukošius

Konsultantas 

Valdyba

VIKTORIJA VANAGĖ

Įkūrėja ir valdybos pirmininkė 

ROKAS PEČIULAITIS

Valdybos narys 

MINDAUGAS VANAGAS

Valdybos narys 

Versliojo Mindaugo aštuonerių metų patirtis NT vystymo versle ir nuolatinis NT tendencijų stebėjimas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje leidžia Mindaugui konsultuoti Profitus komandą NT ir verslo klausimais.

Žvilgsnis į PROFITUS

PROFITUS – investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Mes keičiame požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą (NT).

Nuo šiol į NT galima investuoti nuo 50 eur, o pasiskolinti pinigų savo nekilnojamojo turto projektui – daug greičiau ir paprasčiau negu ieškant pinigų banke. Mes suvedame žmones, kurie nori investuoti į NT ir žmones kitoje pusėje, kurie ieško pinigų savo NT idėjai realizuoti.

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga. Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. O dar jeigu NT generuoja nuolatines papildomas pajamas? Geriau būti negali. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

Šiuo metu dėl Centrinių bankų pinigų skatinimo politikos rinkoje susikaupė didelės sumos santaupų: bankuose, kojinėse, nevertinguose indėliuose. Todėl nenuostabu, jeigu žmogus galvoja apie ateitį ir supranta, kad pinigai turi dirbti – sukurti pajamų srautą ateičiai, nori juos investuoti pelningai ir saugiai. PROFITUS – tai galimybė įdarbinti pinigus į nekilnojamąjį turtą ir gauti papildomas pajamas. Ši platforma keičia NT rinkos žaidimo taisykles.

Nekilnojamasis turtas yra laikoma viena saugiausių investicijų, kuri: - yra atspari infliacijai; - sukuria papildomų pajamų srautą; - ir ją galima apčiuopti, nes tai fizinį pavidalą turintis daiktas! PROFITUS – surenka žmonių investicijas ir jomis yra finansuojamas NT projektas. Kad būtų tikrai saugu – investicija apsaugoma NT projekto savininko NT įkeitimu. Ir suteikiame galimybę visa tai padaryti INTERNETU! Niekur nebereikia eiti, štai kur ritasi pasaulis :)

Prisijunk prie mūsų ir kartu keisime požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą!