Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

 

Susipažinkime!

VIKTORIJA ČIJUNSKYTĖ

Įkūrėja ir vadovė 

12 metų dirbdama nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo srityje, Viktorija tiki, kad PROFITUS yra tai, kas gali pakeisti požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą. “Investavimas mums suteikia laisvę, todėl sukūrėme platformą, kuri bus prieinama kiekvienam. Norint valdyti savo pinigus turime juos įdarbinti, dar daugiau, turime daryti tai prasmingai, atsakydami sau į klausimą, kam panaudosime gautas papildomas pajamas, koks investavimo tikslas.”

TOMAS PALIULIS

Vykdantysis direktorius 

Sukaupta devynerių metų patirtis finansų sektoriuje, apimant tiek didžiuosius Lietuvoje veikiančius bankus, tiek alternatyvaus finansavimo lyderius Baltijos šalyse, leidžia įžvelgti rizikas bei galimybes įvairiose verslo srityse.

ŠARŪNAS MILIŠAUSKAS

Teisės skyriaus vadovas  

19 metų patirtis teisės srityje.

LINA MASKOLIŪNĖ

Verslo plėtros vadovė 

AGNĖ DAUKŠIENĖ

Kapitalo rinkų plėtros vadovė 

MONIKA LENČICKAITĖ

Marketingo vadovė 

Monikos patirtis suteikia mums galimybę būti matomiems ir išgirstiems tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautiniame kontekste. Ji tiki, kad pirmas įspūdis yra itin paveikus ir jam sukurti mes turime neaprėpiamas galimybes.

VYTAUTAS JANUŠKA

Rizikos skyriaus vadovas 

BIANKA SEMAŠKĖ

IT vadovė 

Biankos sukaupta patirtis IT projektų valdymo srityje leidžia užtikrinti sėkminga naujų funkcionalumų įgyvendinimą, esamų tobulinimą ir verslo procesų automatizavimą. Ji tiki, kad šiais dinamiškais laikais IT yra kertinė kiekvieno verslo dalis.

GABRIELĖ GRIŠKEVIČIŪTĖ

Teisininkė 

AURIMAS SATKŪNAS

Pardavimų projektų vadovas 

Aurimas nekilnojamojo turto srityje 8 metus. Jo patirtis, įgauta plėtojant bei pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, leis kūrybiškai bei lanksčiai pažvelgti į kiekvieną situaciją ir surasti tinkamiausią sprendimą.

MINDAUGAS ŠIUIKA

Pardavimų projektų vadovas  

Mindaugas yra sukaupęs įvairios profesinės patirties, o jo gebėjimas bendrauti su žmonėmis puikiai pasitarnauja pardavimų srityje. Jis nuolat domisi NT naujienomis ir gilina savo žinias, turi reikšmingos patirties dirbant NT konsultantu, tai jam leidžia pasiūlyti kokybiškas paslaugas mūsų klientams.

LINA SKUČIENĖ

Pardavimų projektų vadovė 

Lina yra sukaupus 15-kos metų patirtį finansų srityje. Per tą laikotarpį Lina patirties ir žinių įgavo banke bei unijoje. Darbuose Lina vertina konkretumą, tikslumą. Laisvalaikį mėgsta leisti gamtoje arba su knyga. Gyvenimo moto — nėra nieko neįmanomo, reikia tik noro

MATAS JURKONIS

Pardavimų projektų vadovas  

MANTAS SAKALAUSKAS

Pardavimų projektų vadovas  

ROKAS BRAŽINSKAS

Pardavimų asistentas 

URTĖ ANDRIUŠKEVIČIŪTĖ

Marketingo projektų koordinatorė 

Urtės patirtis B2B pardavimų bei komunikacijos srityje, padės mūsų komandai užtikrinti tvirtą ryšį tiek su investuotojų bendruomene tiek su verslais. Urtė tiki, kad atvirumu paremtas ryšys bei saugios bendrystės jausmas yra viena svarbiausių sąlygų, siekiant optimalaus rezultato.

JUSTINAS SACEVIČIUS

Marketingo projektų koordinatorius 

ERNESTA LYNIKĖ

Nekilnojamo turto analitikė 

Septyneri metai profesinės patirties, iš kurios trys metai NT vertinime ir keturi metai NT projektų vertinime banke. Ernestos patirtis padės Profitus investuotojams pasiūlyti geriausius projektus geriausiomis sąlygomis.

DMITRIJUS ČASOVNIKOVAS

Programuotojas 

MONIKA PETRULEVIČ

Programuotoja 

ELENA KASPEROVIČ

Vyr. buhalterė 

Buhalterinės apskaitos ir finansų specialistė, turinti ilgametę vyriausiojo buhalterio patirtį įvairiuose verslo segmentuose: bankų, finansinio tarpininkavimo, gamybos ir prekybos sektoriuje. Matematinis išsilavinimas ir loginis mąstymas leidžia Elenai greičiau spręsti apskaitoje iškylančius klausimus.

ALEKSANDRA MAKAUSKIENĖ

Apskaitininkė 

7 metų patirtis dirbant su įvairiomis buhalterinėmis programomis padeda Aleksandrai efektyviai dirbti ir sėkmingai įgyvendinti darbinius tikslus. Apskaitininkės darbe Aleksandra itin vertina galimybę nuolat mokytis ir tobulėti.

MIGLIUS BARONAS

Klientų aptarnavimo vadovas 

ASTA LABOKAITĖ

Administratorė / personalo vadybininkė 

Tai gali būti tu!

 

Valdyba

VIKTORIJA ČIJUNSKYTĖ

Įkūrėja ir valdybos pirmininkė 

12 metų patirtis NT plėtros ir finansų srityje.

MINDAUGAS VANAGAS

Valdybos narys 

Daugiau nei 12 metų patirtis NT plėtros ir finansų srityje.

Žvilgsnis į PROFITUS

PROFITUS – investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Mes keičiame požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą (NT).

Nuo šiol į NT galima investuoti nuo 100 eur, o pasiskolinti pinigų savo nekilnojamojo turto projektui – daug greičiau ir paprasčiau negu ieškant pinigų banke. Mes suvedame žmones, kurie nori investuoti į NT ir žmones kitoje pusėje, kurie ieško pinigų savo NT idėjai realizuoti.

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamąjį turtą. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga. Ir štai nekilnojamasis turtas, kurį galima apčiuopti, kuris apsaugo pinigus nuo infliacijos – puikus sprendimas. O dar jeigu NT generuoja nuolatines papildomas pajamas? Geriau būti negali. Tačiau tam, kad būtų galimybė nusipirkti butą ar komercines patalpas, jas nuomoti ir gauti tas pasyvias pajamas reikia nemažo pradinio indėlio. Tad ką daryti? Taip ir gimė idėja PROFITUS – suvienyti žmones ir suteikti galimybę investuoti nedideles pinigų sumas į NT, tapti NT projektų partneriais ar įgyvendinti savo NT projektus.

Šiuo metu dėl Centrinių bankų pinigų skatinimo politikos rinkoje susikaupė didelės sumos santaupų: bankuose, kojinėse, nevertinguose indėliuose. Todėl nenuostabu, jeigu žmogus galvoja apie ateitį ir supranta, kad pinigai turi dirbti – sukurti pajamų srautą ateičiai, nori juos investuoti pelningai ir saugiai. PROFITUS – tai galimybė įdarbinti pinigus į nekilnojamąjį turtą ir gauti papildomas pajamas. Ši platforma keičia NT rinkos žaidimo taisykles.

Nekilnojamasis turtas yra laikoma viena saugiausių investicijų, kuri: - yra atspari infliacijai; - sukuria papildomų pajamų srautą; - ir ją galima apčiuopti, nes tai fizinį pavidalą turintis daiktas! PROFITUS – surenka žmonių investicijas ir jomis yra finansuojamas NT projektas. Kad būtų tikrai saugu – investicija apsaugoma NT projekto savininko NT įkeitimu. Ir suteikiame galimybę visa tai padaryti INTERNETU! Niekur nebereikia eiti, štai kur ritasi pasaulis :)

Prisijunk prie mūsų ir kartu keisime požiūrį į investavimą į nekilnojamąjį turtą!