Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Krizėje ekspertai įžvelgia privalumą: sudėtingi laikai didina finansinį raštingumą

2022-10-25

Finansinį raštingumą galima priskirti prie bazinių kompetencijų, kurias svarbu turėti visiems,  įskaitant vaikus ir senjorus, sako Simonas Krėpšta, Lietuvos banko valdybos narys. Tai rodo ir įvairūs tyrimai – vieną aukščiausių pragyvenimo lygį turinčių Skandinavijos šalių gyventojų finansinis raštingumas yra aukštesnis nei lietuvių. Tiesa, mes keičiamės ir sunkesni laikai verčia tapti labiau finansiškai išprususiais, tai pastebi investicijų srityje dirbanti sutelktinio finansavimo platformos įkūrėja Viktorija Čijunskytė, rašoma bendrovės „Profitus“ pranešime žiniasklaidai.

Pilną pranešimą skaitykite čia: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1804933/krizeje-ekspertai-izvelgia-privaluma-sudetingi-laikai-didina-finansini-rastinguma

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!