Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Finansų ekspertė pataria: kada ir nuo ko verta pradėti investuoti?

2022-09-13

Dažniausiai nuo investavimo atbaido žinių stoka bei baimė prarasti pinigus. Pradedant investuoti svarbu paskirti tam tikrą dalį pajamų investicijoms, todėl visų pirma reikėtų susiplanuoti biudžetą.

Daugelis biudžetą pradedą planuoti „nuo kito galo”, ekspertė straipsnyje pataria, kaip planuoti, kad vis gi liktų pinigų investavimui. Taip pat labai svarbu įtraukti edukacines išlaidas, bei susipažinti su investicijų galimybėmis. Susipažinus su skirtingomis galimybėmis yra lengviau pasirinkti sau tinkamą būdą bei jaustis ramiai dėl generuojamų pajamų.

Pastebima, kad daugelis pamiršta įvertinti, kad mūsų pačių laikas kainuoja. Pavyzdžiui, Lietuvoje investavimas į NT yra pati populiariausia investicija, bet tai reikalauja daug laiko - užsiimti rekonstrukcija, išsiimti nuomos leidimus ir t.t. taip pat reikia daug žinių, norint pelningai išvystyti investiciją. Nors tai žinomiausias būdas Lietuviams, yra alternatyvių būdų, kurie nereikalaja tiek daug laiko bei žinių.

Skaitykite ir sužinokite dar daugiau patarimų: https://lnkd.in/dBEEqSew

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!