Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Nauja asociacija „Proptech Lietuva“ padės įmonėms prisitaikyti prie modernėjančios NT rinkos

2022-02-09

Lietuvoje veiklą pradeda Proptech startuolių ir profesionalų įkurta nepriklausoma, visą Proptech ekosistemą išjudinti siekianti organizacija – „Proptech Lietuva“. Pranešime spaudai teigiama, kad organizacija kels tokius klausimus kaip: Kaip keisis mūsų būstas ir darbo aplinka ateinančiais dešimtmečiais? Kaip atrodys išmanūs ateities miestai? Ar energiją taupančius ir išteklius tausojančius namus spausdinsime 3D spausdintuvais?

PropTech (angl. Property Technology) – tai inovacijas ir skaitmeninę transformaciją Nekilnojamojo Turto rinkoje apibendrinantis terminas. Asociacijos bendraįkūrėjas ir vadovas Martinas Brazauskas pranešime spaudai teigia, kad Proptech banga pasaulyje įgauna pagreitį, deja Lietuvoje apie Proptech dar labai mažai kas žino. NT rinka liečia praktiškai visas gyvenimo sritis, todėl suprasti šios industrijos skaitmeninę transformaciją yra būtina tiek profesionalams, tiek verslui, tiek karjeros galimybių ieškantiems talentams.

„Sieksime, kad per 10 metų Lietuvoje turėtume 300 Proptech startuolių – bent 100 vietinių ir dar 200 pasirinkusių Lietuvą, kaip vieną patraukliausių ir pažangiausių Proptech ekosistemų pasaulyje”, – pranešime spaudai sako asociacijos vadovas. Kaip teigia Briuselyje įsikūrusi Proptech asociacijų skėtinė organizacija „Proptech house“ – Proptech industrija yra maždaug tokiame išsivystymo lygyje, kuriame prieš 7 metus buvo Fintech. Organizacijos vadovo teigimu, tai yra galimybė išauginti ne tik vienaragį, bet ir dar didesnes kompanijas.

Skaitykite daugiau straipsnyje.

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!