Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

„Profitus“ per 2021 m. sutelkė beveik 24 mln. Eur, šiemet planuoja augti 75%

2022-02-04

Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ per 2021 m. nekilnojamojo turto finansavimui sutelkė 24 mln. Eur – 2,1 karto daugiau nei užpernai. Šiemet šią sumą planuojama padidinti iki 42 mln. Eur.

Iš viso per platformą pernai telktas finansavimas 176 projektams – 1,85 karto daugiau nei 2020 m., o vidutinė investuojama suma siekė 680 Eur.

„Per metus įvertinome 293 finansavimo paraiškas, kurių vertė daugiau nei 71 mln. Eur. Taigi, finansavimą telkėme 1 iš 3 projektų. Išlaikome kokybės kartelę ir atsakingai vertiname riziką. Pastebime, kad ir finansavimo ieškantis verslas kur kas atsakingiau vertina savo galimybes ir projektų perspektyvas“,– pranešime teigia Viktorija Čijunskytė, platformos operatorės, bendrovės „Profitus“ vadovė.

Pasak „Profitus“ vadovės, šiemet planuojama pristatyti naują produktą – finansavimo telkimą nekilnojamojo turto nuomai.

Plačiau skaitykite čia.

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!