Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Nėra ženklų, kad 2022 m. pradžioje keistųsi investicijų į NT apimtys

2022-01-28

Vertinant investuotojų elgseną sutelktinio finansavimo platformose 2021 m paskutiniais mėnesiais ir pirmomis šių metų dienomis, galime spręsti, jog metų pabaigos bumas nenuslūgs ir išlaikys investavimo tempus bent keletą šių metų mėnesių.

Jeigu 2020 metų pabaigą investicine prasme buvo galima pavadinti atsargia, tai paskutiniai 2021 metų mėnesiai pasižymėjo išskirtiniu investuotojų aktyvumu – nuo rekordinių sumų, investuotų per vieną mėnesį, neįtikėtinais tempais augančių aktyvių investicinių portfelių, iki rizikingesnių projektų paklausos.

2022 metų pirmosios dienos įdomios tuo, jog investuotojai labai greitai sutelkė reikalingą sumą projektams su palyginti nedidelėmis 5-7 proc. palūkanomis. Tai rodo, jog apetitas įdarbinti pinigus išlieka aukštas. Pajuokaujant – net ir po švenčių paišlaidavimo.

Jau 2021 m. viduryje galima buvo justi, kad metai bus kitokie. Vis tik investavimo pagreitis paskutiniais metų mėnesiais buvo šiek tiek netikėtas ir prognozavusiems spartų augimą. Lapkritis tapo rekordiniu bendra investuotų pinigų suma – investuotojai iš viso per sutelktinio finansavimo platformą „Profitus“ sutelkė daugiau kaip 3 milijonus eurų. Gruodis jau ramesnis, šventiniu periodu daugiau dėmesio skiriama dovanoms ir kelionėms, tačiau ir šis mėnuo buvo vienas aktyviausių, jeigu lyginti su praėjusių 2-3 metų paskutiniais mėnesiais.

Daugiau skaitykite šiame straipsnyje.

 

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!