Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Lapkritį per sutelktinio finansavimo platformą „Profitus“ į NT investuota rekordinė suma

2021-12-02

„Profitus“ lapkritį pasiekė naujus rekordus. 1 322 investuotojai sutelkė per 3 milijonus eurų, jais buvo finansuoti 26 projektai. Vidutiniškai vienas investuotojas iš viso skyrė apie 2 300 eurų, vidutinė viena investicija siekė 720 eurų. Taip pat buvo išmokėta rekordiškai daug palūkanų - 143 tūkst. eurų.

„Iki šiol geriausio mėnesio rezultatas buvo 2,8 mln. investicijų ir 126 tūkst. palūkanų. Lapkričio rezultatai rodo, kad NT rinka pulsuoja gyvybe, taip pat matome ir tai, kad žmonės vertina signalus apie senai matytas infliacijos aukštumas ir skuba pinigus padėti ten, kur jie išlaikytų savo vertę“, – sako „Profitus“ įkūrėja ir vadovė Viktorija Čijunskytė.

Per visą veiklos laikotarpį, Profitus investuotojai sutelkė jau daugiau nei 41 mln. eurų. Finansuoti 297 projektai. Platforma turi jau 20 800 registruotų narių, o investuotojams iš viso išmokėta daugiau kaip 1,87 milijono eurų palūkanų.

„Stebint žmonių elgseną matome, kad vidutinė vienos investicijos suma nelabai keitėsi, tiesiog investuotojai rinkosi daugiau objektų. Tokią tendenciją matome jau ne pirmą mėnesį – išskaidyti pinigus per kuo daugiau NT projektų. Investuotojai tai vertina kaip saugų būdą, vadovaujamasi taisykle, patariančia nelaikyti visų kiaušinių vienoje pintinėje. Investicijų pasaulyje jos labai paisoma“, – vertino V.Čijunskytė.

Visą straipsnį galite rasti čia.Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!