Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Profitus investuotojai gali parduoti investicijas antrinėje rinkoje

2021-10-21

Sutelktinio finansavimo platformoje „Profitus“ startavo antrinė rinka. Antrinės rinkos funkcionalumas suteikia galimybę parduoti investicijas, perleidžiant reikalavimo teises kitiems investuotojams, kol investicinis projektas nėra užbaigtas. Tokiu būdu išgryninant savo investicinį portfelį anksčiau laiko. Taip pat galima įsigyti kitų investuotojų perleidžiamas reikalavimo teises (parduodamas investicijas).

Antrine rinka gali naudotis visi „Profitus“ platformoje užsiregistravę vartotojai. Investuotojai, turintys aktyvių investicijų gali naudotis visais antrinės rinkos privalumais be jokių papildomų žingsnių. Tiems, kurie dar tik užsiregistravo ir nespėjo investuoti, norint įsigyti kito investuotojo perleidžiamas reikalavimo teises (parduodamas investicijas), reikia atlikti šiuos žingsnius:

  1. Patvirtinkite tapatybę. Atlikite tapatybės patvirtinimą per Ondato sistemą (investavimas iš pagrindinių bankų) arba Paysera (investavimas iš Paysera sąskaitos). Pasipildykite sąskaitą norima pinigų suma.
  2. Užpildykite investuotojo klausimyną. Kiekvienas investuotojas turi atlikti investuotojo žinių patikrinimą, tam, kad galėtų įsivertinti savo investavimo žinias ir susijusių rizikų supratimą.
  3. Investuokite! Pirkite! Parduokite! Kartą į ketvirtį projekto savininkas mokės Jums palūkanas, o investicijos laikotarpio pabaigoje - grąžins visą investiciją. Gautą sumą galėsite vėl investuoti ir uždirbti dar daugiau pinigų!

Tai dar vienas sėkmingas technologinis žingsnis „Profitus“ paslaugų tobulinime. Kviečiame susipažinti su antrinės rinkos pasiūlymais jau dabar!

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!