Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Investavimo į NT užkulisiai.

2021-09-21

Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus” rugpjūčio 8 dieną atšventė jau trečiąjį gimtadienį. Ta proga Profitus įkūrėja ir vadovė Viktorija Čijunskytė pasidalino išsamiu interviu apie platformos istoriją bei netolimos ateities planus.

„Platforma „Profitus” prasidėjo nuo to, jog ne butus finansavome, o pačius nekilnojamojo turto vystytojus ir jų vykdomus projektus. Iš karto numatėme, kad tai bus atskiras verslas.”,- teigia V.Čijunskytė.

Pradžioje, crowdfunding’o niekas nežinojo, žmonės tiesiog nesuprato, kas tai yra. Per tuos trejus metus buvo labai daug dirbama su edukacija, kad žmonės sužinotų, kas tai yra. Ir sužinojo.

„Vos startavę turėjome du didžiulius projektus, kurių suma buvo daugiau nei milijonas eurų, o investuotojų neturėjome. Teko labai daug dirbti, turėjau daugybę susitikimų su potencialiais investuotojais, turtingais Lietuvos žmonėmis.”,- patirtimi dalijasi platformos įkūrėja ir vadovė Viktorija Čijunskytė.

Pagrindiniai dalykai projektuose, kurie sulaukia daugiausiai investuotojų dėmesio, tai aukštesnis reitingas, didesnės palūkanos ir trumpesnis terminas. Kuo ilgesnis terminas, tuo sunkiau surenkama reikalinga suma. Žemesnio reitingo projektams irgi gana greitai surenkama suma, nes žemesnio reitingo projektai paprastai turi aukštesnes palūkanas.

Platformoje yra labai aukštas lojalumo lygis, kuris yra skaičiuojamas kiekvieną mėnesį. 76 proc. investuotojų investuoja daugiau negu vieną kartą, 50 proc. investuoja daugiau negu 4 kartus.

„Po 3 metų turėtume būti finansavę kokius 500 mln. eurų, investuotojų turėtume apie 100 tūkst. ir veiktume 8-9 šalyse. Darbuotojų skaičiumi neplanuojame daug plėstis. Mūsų tikslas yra kuo labiau viską automatizuoti. Na, bet esant tokiems rezultatams, komanda tikriausiai padvigubėtų.”,- ateities planais dalijasi Profitus lyderė Viktorija Čijunskytė.

Plačiau apie tai išsamiame interviu.

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!