Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

1,3 mln. eurų Palangos poilsio namų „Zunda“ rekonstrukcijai

2021-06-14

Kovą aukcione už 1,3 milijono eurų įsigytus Šilutės profesinio mokymo centrui priklausiusius poilsio namus planuojama paversti 76 apartamentais.

Projekto finansavimą pastatą įsigijusiai UAB „Elvedai“ užtikrins sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“. Pirmu etapu jau sutelkta 980 tūkst. eurų. Viso projekto finansavimo poreikis – per 1,3 mln. eurų. Pasak UAB „Elveda“ partnerių V.Čepo ir J.Smaliuko, jų įmonės NT projektą sutelktinio finansavimo platforma finansuos pirmą kartą, ji pasirinkta dėl geriausių suteiktų sąlygų. Dėl finansavimo kreiptasi į kelias kreditavimo įstaigas.

Buvusiuose poilsio namuose planuojama įrengti 76 studijos tipo apartamentus, kurių plotas sieks nuo 17 iki 35 kv.m. Planuojama statybos darbų trukmė – 6 – 9 mėnesiai. Apartamentus įrengus su daline ir pilna apdaila, jie bus parduodami. Dalis apartamentų jau rezervuota, pasirašyta 13 rezervacijos sutarčių, kurių vertė 746 800 eurų.

Profitus“ tai jau – 10 finansuotas projektas Lietuvos pajūryje. „Investicijų poreikis į NT projektus auga tiek didžiuosiuose miestuose, tiek pajūryje. 2021 m., užsibrėžėme finansuoti daugiau kaip 190 projektų, jiems sutelkiant per 26 mln. eurų. Jeigu išsilaikys tokios pat tendencijos, kokios yra dabar, tikime, kad pavyks tai pasiekti“, – sakė „Profitus“ rizikos skyriaus vadovas Tomas Paliulis.

Plačiau skaitykite 15min.lt.

 

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!