Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Alternatyvūs finansuotojai raitojasi rankoves: jau fiksuoja klientų augimą

2020-04-06

Bankams žadant kreditavimą pandemijos sąlygomis vykdyti „atsakingai“, alternatyvūs finansuotojai jau fiksuoja išaugusius užklausų srautus ir sako, kad artimiausias laikotarpis bus darbingas.

„Artimiausiu metu paleisime naują NT projektą finansavimui, ir tikėtina, kad šią savaitę turėsime dar du ar tris naujus. Pastebėjome, kad padaugėjo naujų užklausų dėl finansavimo, tad manome, kad jų platformoje turėtų dar daugėti“, – internetiniame investuotojams skirtame renginyje praėjusią savaitę kalbėjo Viktorija Vanagė, NT paskolų platformos „Profitus“ įkūrėja ir vadovė. Ji pažymėjo, jog neseniai paskolų finansavimo algoritmas buvo kiek patobulintas, kad būtų atrinkti tik kokybiškiausi projektai.

Anot V. Vanagės, sutelktinio finansavimo platformos, tokios kaip „Profitus“, šiuo sudėtingu laikotarpiu gali prisidėti finansuojant NT vystytojus ir kitą verslą.

„Tokios platformos kaip mūsų juk ir atsirado po 2008 m. krizės. Tai buvo krizės pasekmė“, – sako V. Vanagė.

Pasak jos, kol kas neblėsta ir investuotojų susidomėjimas NT projektais.

„Kaip tik antradienį paleidome finansavimui projektą Kaune su 8% metinėmis palūkanomis. Šis projektas buvo finansuotas per 3 valandas. Trečiadienį paleidome kitą projektą, loftus Kaune su 7% metinėmis palūkanomis, projektas buvo finansuotas labai žaibiškai, per dvi valandas. Matome, kad mūsų platforma toliau intensyviai dirba. Rinkoje pinigų yra daug, tikėtina, kad žmonės ieškos, kur juos saugiai įdarbinti“, – sako V. Vanagė.

Ji svarsto, kad, vyriausybėms skatinant ekonomikas, kils infliacijos banga, tad toje šviesoje NT atrodys gana patraukliai, o saugumo pagalvę investuotojams garantuos turto įkeitimas.

„Pavyzdžiui, pernai įkeičiamo turto vertės ir  paskolos santykis mūsų platformoje buvo 51%. Tai yra saugumo pagalvė, jei reiktų prieiti iki turto išvaržymo“, – sako V. Vanagė.Visą straipsnį skaitykite: https://www.vz.lt/koronavirusas/2020/03/23/alternatyvus-finansuotojai-raitojasi-rankoves-jau-fiksuoja-klientu-augima#ixzz6IpA2SWrB

Gaukite naujienas pirmi!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!