Investavimas užtikrintas nekilnojamuoju turtu

Mes suteikiame galimybę investuoti paprastai, internetu, vos nuo 100 EUR bei finansuoti verslo idėjas iki 5 mln. eurų.

seo.seo.home.profitus_rocket
12,14 %
38687
188 216 061 €
11 439 699 €

Šiandien galite investuoti

Kaip veikia sutelktinis nekilnojamojo turto finansavimas?

Sutelktinis finansavimas suteikia galimybę kiekvienam, net ir nedidelėmis sumomis, prisidėti prie verslo projektų užtikrintų nekilnojamuoju turtu. Kaip investuotojas, Jūs kartu su dešimtimis ar net šimtais kitų investuotojų finansuojate projektą, mainais gaudami nekilnojamojo turto įkeitimą hipoteka.

Sutelkta suma išmokama projekto savininkui, verslui ar nekilnojamojo turto vystytojui investuojama į statybas, renovaciją, turto įsigijimą ar nekilnojamo turto nuomą, o tai generuoja Jums, kaip investuotojui nuolatinę grąžą.

arrow pointing to platform from company
company

Verslui

Ieškančiam finansavimo nekilnojamojo turto projektams

platform

Profitus

Procesą administruojantis tarpininkas

money transfers
money
arrow pointing to platform from investors
investors

Investuotojams

Ieškantiems paprasto ir užtikrinto būdo investuoti

Mumis pasitiki

Kaip pradėti investuoti?

1

Susikurkite paskyrą.

Susikurkite savo investuotojo paskyrą PROFITUS platformoje. Nurodykite savo kontaktus bei susipažinkite su naudojimosi taisyklėmis. Užtruksite vos kelias minutes!

2

Patvirtinkite tapatybę.

Atlikite tapatybės patvirtinimą per Ondato sistemą. Pasipildykite sąskaitą ir pasiruoškite investavimui. Pradėti galite vos nuo 100 eurų.

3

Investuokite.

Susipažinkite su aktyviomis investicijomis, išsirinkite Jums priimtiniausią projektą ir investuokite. Šį veiksmą atliksite tik vieno mygtuko paspaudimu. Susipažinkite su galimomis investavimo galimybėmis ir rizikomis.

4

Uždirbkite daugiau!

Kartą į ketvirtį projekto savininkas mokės Jums palūkanas, o investicijos laikotarpio pabaigoje - grąžins visą investiciją. Gautą sumą galėsite vėl investuoti ir uždirbti dar daugiau pinigų!

Apie mus kalba