Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kas yra Automatinis investavimas?

Auto Investavimas yra funkcionalumas, kuris suteikia galimybę investuotojui pasirinkti kriterijus iš anksto ir automatiškai investuoti savo lėšas į visas pasirinktus kriterijus atitinkančias investavimui pateiktas paskolas Profitus platformoje. Kriterijus nustato pats vartotojas, pasirenkant sau priimtiniausias pagrindines projektų sąlygas.

2. Kokia yra Automatinio investavimo nauda?

Pagrindiniai auto investavimo privalumai: patogumas ir greitis. Augant investuotojų bendruomenei, šis funkcionalumas užtikrina, kad galėsite investuoti į visus projektus, kurie atitinka jūsų pasirinktas sąlygas. Taip pat naudojantis auto investavimo įrankiu yra paprasta nusistatyti savo investavimo strategiją, pasirenkant kriterijus pagal kuriuos atrenkamos paskolos investavimui.

3. Kokia yra minimali Automatinio investavimo suma?

Minimali automatiniu investavimu investuojama suma yra 100 EUR.

4. Ar galiu investuodamas per Automatinį investavimą investuoti savarankiškai?

Galite. Auto investavimo įrankis nedaro įtakos jūsų savarankiškai atliekamoms investicijoms. Svarbu atkreipti dėmesį, jog investavus į tą patį projektą automatinio investavimo būdu ir savarankiškai – investicijos nebus sumuojamos.

5. Ar galiu pakeisti Automatinio investavimo nustatymus?

Taip, auto investavimo nustatymus: kriterijus bei sąskaitą, galite redaguoti bei išjungti/įjungti bet kuriuo metu. Tai galite atlikti savo paskyroje, pasirinkę skiltį „Auto investavimas“.

6. Kokia yra Automatinio investavimo naudotojų eilės tvarka investuojant į projektus?

Naudojantis auto investavimo įrankiu, sudaroma investuotojų eilė remiantis šia tvarka.