Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kas yra rekomendavimo programa?

Rekomendavimo programa suteikia galimybę esamiems Profitus investuotojams dalintis savo patirtimi bei uždirbti daugiau – kviečiant draugus prisijungti. Rekomendavęs asmuo gaus premiją už sėkmingą rekomendaciją, o rekomendacija pasinaudojęs asmuo gaus premiją pirmąjai investicijai.

2. Kaip veikia rekomendavimo programa?

Rekomendavimo programa suteikia iki 1% premiją prie projekto į kurį investuojate metinės palūkanų normos. Premija suteikiama ir pakviestam draugui (pirmai investicijai) ir esamam investuotojui už kiekvieną pakviestą ir investavusį draugą. Premija sudaro galioja visą investicijos laikotarpį ir yra išmokama kartu su projekto į kurį investavote palūkanomis. Tačiau išmokama premijos suma – 1% uždarbis, negali viršyti 300 eurų sumos per investiciją.

3. Kaip galiu pakviesti draugus?

Draugus galima kviesti prisijungus į Profitus savitarną. Pakvietimai siunčiami įrašius kviečiamo draugo el. pašto adresą arba išsiuntus draugui unikalią URL pakvietimo nuorodą. Draugas Profitus platformoje turi prisiregistruoti naudodamas investuotojo suteiktą nuorodą.

4. Kada gausiu premiją už pakviestus draugus?

Premija suteikiama, kai sufinansuojamas Projektas į kurį investavo jūsų pakviestas draugas.

5. Kaip panaudoti gautą premiją?

Suteiktas papildomas procentas automatiniu būdu priskiriamas kitai jūsų atliktai investicijai. Papildomai jokių veiksmų atlikti nereikia. Premija galioja 3 kalendoriniu mėnesius, nuo projekto į kurį investavo jūsų pakviestas draugas pilno sufinansavimo dienos. Premija suteikta už vieną pakviestą draugą, taikoma tik vienai investicijai.

6. Kodėl negavau premijos?

Jei Jūsų pakviestas draugas jau buvo užsiregistravęs profitus platformoje arba registravosi nesinaudodamas gauta nuoroda, mes neturime galimybės patikrinti ir patvirtinti jog konkretus asmuo yra jūsų pakviestas draugas.