Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar aš galiu teikti paraišką Profitus platformoje?

Gauti finansavimą nekilnojamojo turto vystymui ar apyvartinėms lėšoms, paraiškas Profitus platformoje gali teikti visi Juridiniai asmenys. Užpildykite paraišką ir mes su Jumis susisieksime.

2. Kada gausiu atsakymą dėl finansavimo?

Atsakymą dėl finansavimo pateiksime kaip galima greičiau savitarnoje. Kai tą padarysime, informuosime Jus nurodytu el. paštu.

3. Ar Profitus platformoje gali skolintis Juridinis asmuo?

Taip, Juridinis asmuo gali skolintis Profitus platformoje. Tam reikia turėti įmonės direktoriaus įgaliojimą. Taip pat turės būti pateikti įmonės direktoriaus duomenys.

4. Kokį minimalų ir maksimalų finansavimą galiu gauti?

Finansavimo sumos klausimu esame lankstūs. Verslo paskolas suteikiame nuo 10 000 iki 10 mln. eurų. Bet kuriuo atveju pildykite paraišką. Neabejojame, kad kartu rasime sprendimą.

5. Kokie mokesčiai taikomi projekto savininkui?

Visą informaciją apie mokesčius rasite skiltyje „Įkainiai“.

6. Kas gali gauti finansavimą?

Finansavimą galima gauti tiek nekilnojamojo turto vystymui, tiek ir apyvartinėms lėšoms, refinansavimui ar turto įsigijimui.

7. Kokiam laikotarpiui galiu gauti finansavimą?

Finansavimo laikotarpis yra nuo 3 mėnesių iki 36 mėnesių. Jei norite gauti finansavimą trumpesniam arba ilgesniam nei nurodyti laikotarpiai, susisiekite su mumis [email protected] arba +37063760776. Esame lankstūs ir visada siekiame rasti tinkamiausią sprendimą.

8. Kaip man gauti finansavimą?

Užpildykite paraišką ir mes su Jumis susisieksime. Pateiksime Jums finansavimo pasiūlymą. Kiekvienas projektas unikalus, tad paprašysime Jūsų reikiamų dokumentų detalesniam Jūsų verslo bei paraiškos vertinimui. Finansuosime Jūsų verslo idėją. Gavus teigiamą atsakymą Jūsų projektas bus įkeltas į platformą, pinigai išmokami vos per kelias darbo dienas. Metas Jūsų idėjų įgyvendinimui! Finansuotą sumą bei palūkanas grąžinsite pagal iš anksto sutartą grafiką.

9. Kada į mano sąskaitą bus pervesta surinkta pinigų suma?

Jums skolinama pinigų suma bus pervesta tuomet, kai surinksime ją iš investuotojų, ir kartu su Jumis notarų biure pasirašysime užtikrinimo priemonių įkeitimo dokumentus.

10. Kaip vertinama mano projekto rizika?

Profitus platformoje riziką vertiname remiantis savo vidiniu vertinimo algoritmu. Jis susideda iš projekto savininko kreditingumo vertinimo, projekto rizikingumo vertinimo bei įkeičiamo turto vertinimo. Skaičiuojamas rezultatas, kuriuo remiantis priskiriama projekto rizika pagal lygius: A – maža rizika, B – vidutinė rizika, C – aukštesnė rizika, D – aukšta rizika. Riziką skaičiuoja ir vertina Profitus specialistai, turintys ilgametę patirtį nekilnojamojo turto bei verslo finansavimo srityje. Siekiant objektyviai įvertinti projektą, Jūsų duomenys tikrinami įvairiuose registruose, pvz. „Creditinfo".

11. Kas nutiktų, jei projektui nebūtų surinkta visa paskolos suma per paskirtą laikotarpį?

Šiuo atveju Jūsų projektas nebūtų finansuojamas. Norime pabrėžti, jog tikimybė, kad taip atsitiks yra labai menka. Bet kokiu atveju Jūs nieko neprarasite, nes mokesčiai mokami tik surinkus visą pageidaujamą sumą.

12. Ar (kada) galiu nutraukti finansavimo procesą?

Finansavimo procesą galime sustabdyti ar nutraukti iki sutarties pasirašymo su Profitus platforma. Tai galite padaryti nemokėdami jokio išėjimo mokesčio. Jei finansavimo procesą norite sustabdyti tolesniuose etapuose, kai pvz., projektas jau yra įkeltas į platformą ar pradėtas rinkti finansavimas, atsiranda mokesčiai, kuriuos turite sumokėti platformai ir investuotojams. Visos sutarties nutraukimo sąlygos yra aprašytos Paslaugų sutartyje su projekto savininku (rasite savitarnoje „Dokumentų" skiltyje) 8.4 – 8.6 punktuose.

13. Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau numatyto grąžinimo termino?

Žinoma, paskolą galite grąžinti ir anksčiau pagal iš anksto paskolos sutartyje numatytas sąlygas. Taigi, skolinkitės atsakingai ir prieš pasirašant sutartį apgalvokite visus įmanomus scenarijus.

14. Kada pradedamas išieškojimo iš įkeisto turto procesas?

Įmokų vėlavimo atveju gausite paraginimus kuo skubiau susimokėti. Jei nevykdysite įsipareigojimų, būsime priversti pradėti išieškojimo procesą.

15. Ar galiu pratęsti paskolos grąžinimo terminą?

Paskolos grąžinimo terminą pratęsti galite tik tuo atveju, jeigu ši sąlyga iš anksto buvo numatyta paskolos sutartyje.

16. Ką galiu įkeisti norėdamas užtikrinti finansavimą?

Įkeisti galite nekilnojamąjį turtą, įrangą ar kitą turtą. Maksimalus leidžiamas paskolos ir įkeičiamo turto vertės santykis (LTV rodiklis), projektuose su NT įkeitimu pirmine hipoteka yra 70%. Kitu turtu užtikrintoms paskoloms įkeitimo sąlygos derinamos individualiai.

17. Ką turiu žinoti prieš pateikdamas paraišką?

Rekomenduojame perskaityti finansavimo sąlygas, kad galėtumėte visiškai suprasti įsipareigojimus savo investuotojams ir suplanuoti pinigų srautus. Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 63760776.

18. Kodėl turėčiau rinktis Profitus?

Pritraukiame finansavimą Jūsų projektui. Užstatas gali būti ne tik nuosavas turtas. Pinigus gaunate vos per kelias dienas nuo paskolos sutarties pasirašymo. Mes dalinamės vertingais kontaktais. Mes patariame, kaip projektą įgyvendinti pelningai.

19. Ar Profitus galima pateikti užklausą finansavimui užsienyje vystomiems nekilnojamojo turto projektams bei verslui?

Šiuo metu finansavimui galima pateikti Lietuvoje ir Latvijoje vykdomus verslo projektus. Tačiau ateityje planuojame suteikti galimybę pateikti paraiškas iš visos Europos Sąjungos.