Prižiūri mūsų veiklą:   Profitus
  Registruotis

Investuojantiems pirmą kartą naudojantis Trustly – 10 € premija dovanų

Investuok pirmą kartą naudojantis Trustly ir gauk 10 eurų premiją!

Profitus trečiojo gimtadienio proga – partneriai Trustly dovanoja visiems naujiems Profitus investuotojams 10 eurų premiją, atlikus pirmąją investiciją naudojantis Trustly mokėjimų sistema.

Nori gauti premiją? Štai kaip tai padaryti:

1
Registruokitės.

Susikurkite savo investuotojo paskyrą PROFITUS platformoje. Nurodykite savo kontaktus bei susipažinkite su naudojimosi taisyklėmis. Užtruksite vos kelias minutes!

2
Patvirtinkite tapatybę.

Atlikite tapatybės patvirtinimą per Ondato sistemą (investavimas iš pagrindinių bankų). Pasipildykite sąskaitą ir pasiruoškite investavimui. Pradėti galite vos nuo 100 eurų.

3
Investuokite.

Susipažinkite su aktyviomis investicijomis, išsirinkite Jums priimtiniausią projektą ir investuokite. Šį veiksmą atliksite tik vieno mygtuko paspaudimu.

4
Gaukite dovanų!

Vos tik projektas į kurį investavote bus sufinansuotas, į jūsų Profitus piniginę bus pridėta 10 eurų premija.

Premijos suteikimo sąlygos:

Premija suteikiama vartotojui atlikus pirmą investiciją naudojantis Trustly mokėjimų partnerio sistema, laikotarpiu 2021 m. rugpjūčio 9 d. - 2021 m. spalio 9 d. Premija suteikiama iškart po to, kai sufinansuojamas projektas į kurį investavo vartotojas.

Suteikiama 10 eurų premija pervedama tiesiai į vartotojo Profitus piniginę. Premijos panaudojimas nėra ribojamas, t.y. premiją galima investuoti ar išsigryninti.

Visus mokesčius susijusius su suteikta premija padengia Profitus.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected] arba telefonu +370 637 60776.