Visi atviri darbo pasiūlymai

PPP specialistas (-ė)

Prisijungus prie Profitus komandos vienas iš svarbiausių Tavo tikslų bus nuodugniai tirti ir stebėti finansinius veiksmus, užtikrinant, kad visos pinigų transakcijos būtų teisėtos ir autentiškos. Naujam Superherojui taip pat bus patikėta analizuoti ir kurti skaidrią kultūrą Profitus, siekiant laikytis įstatymų ir geriausiųjų praktikų pinigų plovimo prevencijos srityje.

Puikiai tinki šiai pozicijai, jei:

  • Turi ne mažiau kaip 2 metų patirtį Pinigų plovimo prevencijos specialisto pozicijoje, ideali patirtis – finansų institucijose;
  • Puikiai valdai tiek lietuvių, tiek anglų kalbas;
  • Gali atlikti išsamią rizikos analizę, nuolat esi informuotas (-a) apie šios srities naujienas;
  • Gerai valdai įrankius AML/CFT rizikos vertinimams;
  • Esi pasiruošęs (-usi) bendradarbiauti su reguliuotojais, siekiant mažinti pinigų plovimo riziką ir užtikrinti teisės aktų atitiktį;
  • Esi pasiryžęs (-usi) drąsiai pasitikti pokyčius. 

 

Profitus Tau siūlo: galimybę keistis žiniomis su nekilnojamo turto bei pardavimų profesionalais, kurie savo srityje yra sukaupę ilgametę patirtį. Profitus kolektyvas yra itin dinamiškas, motyvuotas ir visada viršijantis lūkesčius. Nuobodžios dienos prisijungus prie komandos nebus - savo rankomis galėsi kartu su mumis prisidėti prie jau tvirtą poziciją rinkoje turinčio fintech'o kelionės į pirmą vietą Europoje. Atlygį, atitinkantį kompentencijas, nuo 2 800 Eur (brutto).

APIE PROFITUS

Esame TOP1 nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo platforma Lietuvoje. Įsikūrėme 2018 m.,ir vien 2022 m. pademonstravome tvirtą 80 % augimą, pralenkdami rinką. Mes nenuilstamai kuriame savo verslą remdamiesi tvirtais, pasitikėjimu grįstais ryšiais su mūsų klientais, pritaikytais sprendimais, tvaraus augimo požiūriu ir nuolatiniu rinkos edukavimu. Esame ambicingų profesionalų komanda, kurią vienija viena svajonė – PROFITUS paversti inovatyviausia tarptautine nekilnojamojo turto finansavimo ir investicijų erdve.

MŪSŲ AKIMIRKOS KARTU
team moments together 0
team moments together 1
team moments together 2
DARBO APLINKA
BENDRAUKIME