Visi atviri darbo pasiūlymai

Vyr. analitikas (-ė)

Prisijungus prie Profitus komandos vienas iš svarbiausių Tavo tikslų bus vertinti verslo paskolų kredito riziką, atlikti verslo klientų finansų analizę, teikti pasiūlymus sandorio struktūros pagerinimui ir riziką mažinančioms priemonėms, dalyvauti rengiant ir pristatant medžiagą Kreditų komitetui. Naujam Superherojui taip pat bus patikėta konsultuoti klientų vadybininkus finansų analizės, kredito rizikos mažinimo klausimais. Mūsų akimis,  naujasis komandos narys turėtų teikti pasiūlymus dėl kredito rizikos valdymo sistemos tobulinimo bei vertinti Nekilnojamojo turto rinkų situaciją ir perspektyvas šalyse, kuriose veikia Profitus. 

 

MES TIKIMĖS, KAD TU:

 • Esi įgijęs (-usi) aukštąjį̨ universitetinį išsilavinimą;
 • Turi ne mažesnę nei 3 metų patirtį finansų valdymo, verslo klientų analizėsar audito arba Nekilnojamojo turto vystymo srityse;
 • Supranti, ką sako įmonės finansinės ataskaitos;
 • Gerai moki anglų kalbą;
 • Esi pasiruošęs (-usi) ir pasiryžęs (-usi) drąsiai pasitikti pokyčius.

 

DŽIAUGSIMĖS, JEI TU:

 • Turi panašaus darbo patirties darbo finansų įstaigoje;
 • Sugebi rasti balansą tarp rizikos ir verslo;
 • Nori tobulėti ir išmokti kažką naujo.

 

MES TAU PAŽADAME:

 • Didelį greitį, ambicijas ir džiaugsmą už bendrus rezultatus;
 • Galimybes augti ir tobulėti jaunoje ir veržlioje komandoje;
 • Sėkmės ištroškusius kolegas, degančiomis akimis ir visa širdimi tikinčius tuo, ką daro.


Sudomino? Nieko nelauk. Tapk vienu iš komandos narių, kuris turėsgalimybę tiesiogiai prisidėti prie reikšmingų pokyčių įmonei spačiai augant.

 
Profitus yra sutelktinio finansavimo ir investavimo platforma. Tarpininkas tarp investuotojų, kurie nori įdarbinti savo laisvus pinigus, ir tų, kurie nori gautifinansavimą verslo idėjoms ir nekilnojamojo turto projektams.

Profitus Tau siūlo: galimybę keistis žiniomis su nekilnojamo turto bei pardavimųprofesionalais, kurie savo srityje yra sukaupę ilgametę patirtį. Profitus kolektyvas yra itindinamiškas, motyvuotas ir visada viršijantis lūkesčius. Nuobodžios dienos prisijungus priekomandos nebus - savo rankomis galėsi kartu su mumis prisidėti prie jau tvirtą pozicijąrinkoje turinčio fintech'o kelionės į pirmą vietą Europoje. Atlygį, atitinkantį kompentencijas, nuo 4275 iki 5225 eurų (bruto).  

APIE PROFITUS

Esame TOP1 nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo platforma Lietuvoje. Įsikūrėme 2018 m.,ir vien 2022 m. pademonstravome tvirtą 80 % augimą, pralenkdami rinką. Mes nenuilstamai kuriame savo verslą remdamiesi tvirtais, pasitikėjimu grįstais ryšiais su mūsų klientais, pritaikytais sprendimais, tvaraus augimo požiūriu ir nuolatiniu rinkos edukavimu. Esame ambicingų profesionalų komanda, kurią vienija viena svajonė – PROFITUS paversti inovatyviausia tarptautine nekilnojamojo turto finansavimo ir investicijų erdve.

MŪSŲ AKIMIRKOS KARTU
team moments together 0
team moments together 1
team moments together 2
DARBO APLINKA
BENDRAUKIME