Visi atviri darbo pasiūlymai

Pardavimų projektų vadovas (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)

Prisijungus prie Profitus komandos vienas iš svarbiausių Tavo tikslų bus potencialių nekilnojamo turto plėtotojų paieška bei glaudaus ir ilgalaikio santykio užmezgimas ir palaikymas su jais. Naujam Superherojui taip pat bus patikėta dalis klientų su kuriais jau turime ilgalaikius bendradarbiavimo santykius. Tikimės ir tikime, kad kartu su jais Tau pavyks ne tik didinti jų portfelį, bet ir skatinti jų lojalumą. Mūsų akimis, paskolos suteikimas yra tik dalis mūsų darbo. Visais atvejais stengiamės klientams patarti kaip pasiekti maksimalų pelną, dalinamės kontaktais ir patirtimi, o svarbiausia esame šalia viso projekto metu.

Puikiai tinki šiai pozicijai, jei:

  • Turi patirties nekilnojamojo turto ar finansų srityje, supranti finansinius produktus (būtina);
  • Gebi kurti pardavimų strategiją, išmanai pardavimų technikas verslo klientams ir turi patirties, taikant jas praktikoje;
  • Gebi analizuoti klientų poreikius, strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus;
  • Esi ambicinga, pozityvi, turinti gerus derybinius įgūdžius bei mokanti veikti tiek savarankiškai, tiek komandoje asmenybė;
  • Turi gerus anglų kalbos įgūdžius.

Profitus Tau siūlo: galimybę keistis žiniomis su nekilnojamo turto bei pardavimų profesionalais, kurie savo srityje yra sukaupę ilgametę patirtį. Profitus kolektyvas yra itin dinamiškas, motyvuotas ir visada viršijantis lūkesčius. Nuobodžios dienos prisijungus prie komandos nebus - savo rankomis galėsi kartu su mumis prisidėti prie jau tvirtą poziciją rinkoje turinčio fintech'o kelionės į pirmą vietą Europoje. Atlygį, atitinkantį kompentencijas, nuo 1 000 iki 5 000 eurų (bruto).

 

APIE PROFITUS

PROFITUS idėja gimė po truputį. Mums dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais, vystant NT projektus – vis daugiau žmonių teiravosi apie galimybę investuoti savo pinigus į nekilnojamojo turto paskolas. Ir nebūtinai dideles pinigų sumas. Laikyti savo pinigus indėlyje – neapsimoka, palūkanų bankai nebemoka, investuoti juos į akcijas, to gerai neišmanant, labai rizikinga.

MŪSŲ AKIMIRKOS KARTU
team moments together 0
team moments together 1
team moments together 2
DARBO APLINKA
BENDRAUKIME